0:3 Rīgas derbijā

0:3 Rīgas derbijā

Svētdien Latvijas futbola čempionāta astotās kārtas spēlē "Riga Football Club" Rīgas derbijā ar 0:3 zaudēja RFS. 30. aprīlī viesos spēlēsim pret "Valmieru". 

"Riga" šajā sezonā bija izcīnījusi četras uzvaras un reizi spēlējusi neizšķirti. RFS komandai sezonas sākums nav bijis tas labākais. RFS līdz šodienai piecās spēlēs guvusi divas uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi vienu zaudējumu. 

RFS spēles sākumā ieguva iniciatīvu un veidoja vairāk momentus nekā "Riga". 19. minūtē pēc Roberta Savaļnieka centrējuma ar galvu lieliski sita Tomislavs Šaričs - 0:1. "Riga" pirmajā puslaikā daudzas reizes veidoja uzbrukumus caur laukuma malām, taču soda laukumā līdz bīstamiem sitieniem netikām. Puslaika beigās bija spiediens uz RFS vārtiem, kas gan nedeva nekādu rezultātu. Pēc 45 minūtēm "Riga" zaudēja ar rezultātu 0:1. 

Otrā puslaika sākumā "Riga" vairāk spēlēja ar bumbu, tomēr uzbrukumā joprojām nebija saasinājumu un patiesi labu iespēju. RFS vairākas reizes labi veidoja pretuzbrukumus. 71. minūtē RFS izveidoja lielisku saspēli, kuras noslēgumā no asa leņķa bumbu vārtos sita Darko Lemajičs - 0:2. Mēs spēles beigās vēl mēģinājām kaut ko glābt, bet tas neizdevās. 83. minūtē Tomašs Šimkovičs izdarīja lielisku sitienu - 0:3. Pelnīta RFS uzvara. 

30. maijā "Riga" aizvadīs nākamo spēli Latvijas čempionātā. Pulksten 18:00 viesos sāksim spēli pret "Valmieru". 

Vārti: Šaričs 19`, Lemajičs 71`, Šimkovičs 83`
Brīdinājumi: Brisola, Džurišičs, Pētersons – Šaričs, Šimkovičs
Riga: Brkičs, Pētersons, Černomordijs, Vraņaņins, Rugins (Babajans 46'), Piščevičs, Brisola (Veloso 57`), Džurišičs (Sečerovičs 90+1`), Kamešs, Soisalo (Leo 69`), Miloševičs.
RFS: Čerņausks, Savaļnieks, Jagodinskis, Lipuščeks, Marešs, Zjuzins (Solovjovs 74`), Strumija, Šaričs, Šimkovičs (Kuadio 84`), Emersons (Varslavāns 90+1`).  Lemajičs
Galvenais tiesnesis: Mareks Ķere