Rīt pirmais Rīgas derbijs Mežaparka stadionā

Rīt pirmais Rīgas derbijs Mežaparka stadionā

Rīt Mežaparka stadionā Latvijas futbola čempionāta astotās kārtas spēlē Latvijas čempione "Riga Football Club" tiksies ar citu galvaspilsētas klubu RFS. Mača sākums pulksten 17:15. Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV. 

"Riga" šajā sezonā izcīnījusi četras uzvaras un reizi spēlējusi neizšķirti. Komanda iesitusi jau 16 vārtus, kamēr pretinieki pret mums ir guvuši tikai divus vārtus. Tie ir pārliecinoši labākie skaitļi visā čempionātā. 

RFS komandai sezonas sākums nav bijis tas labākais. RFS piecās spēlēs guvusi divas uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi vienu zaudējumu. Arī šajā sezonā RFS galvenais treneris ir Viktors Morozs. Ar trīs vārtiem komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Darko Lemajičs.

Pagājušajā sezonā pret RFS komandu ieguvām negatīvu bilanci. 2020. gadā pret RFS trīs reizes zaudējām, bet uzvarējām tikai vienreiz. Jāatzīmē gan, ka pēdējā spēlē mums bija lielas problēmas ar sastāvu "Covid-19" pandēmijas dēļ. 

"Riga" visu nedēļu aizvadīja treniņus Mežaparka stadionā un īpaši gatavojās tieši spēlei pret RFS. Rīgas derbijs pēdējos gados kļuvis par principālāko maču Latvijas futbolā. 

Turnīra tabulā šobrīd ar 14 punktiem pirmo vietu ieņem "Valmiera", kas gan aizvadījusi par vienu spēli vairāk. "Riga" ar 13 punktiem ir otrajā vietā. Desmit punkti ir "Daugavpilij", bet RFS ar astoņiem punktiem ir ceturtajā vietā. 

Rīt spēles sākums pulksten 17:15. Spēle notiks bez skatītāju klātbūtnes. Tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.