Rīt svarīga spēle pret "Daugavpili"

Rīt svarīga spēle pret "Daugavpili"

Rīt Mežaparka stadionā Latvijas čempione "Riga Football Club" būs iespēja reabilitēties par vājo spēli pirms nedēļas. 5. kārtas spēlē "Riga" spēlēs pret "Daugavpili". Mača sākums pulksten 15:00. Tiešraidē spēli rādīs Sportacentrs.com TV kanāls. 

"Riga" sezonas sākumā izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs. Diemžēl ceturtajā spēlē pret "Mettu" izveidojām maz vārtu gūšanas iespēju un zaudējām divus punktus - 1:1. Ar desmit punktiem "Riga" ieņem pirmo vietu turnīra tabulā. 

Tikpat punktu ir arī "Daugavpilij". Latgales komanda sezonas ievadā izcīnījusi trīs uzvaras (2:1 pret "Spartaku", 3:2 pret "Mettu" un 1:0 pret "Ventspili") un vienreiz spēlējusi neizšķirti (2:2 pret "Valmieru"). 

Daugavpils komandā ir labs balanss starp gados jaunajiem futbolistiem un pieredzējušajiem. Viens no komandas līderiem ir 38 gadus vecais Valērijs Afanasjevs. Nozīmīgu lomu spēlē arī vairāki leģionāri. Komandas galvenais treneris ir Andrejs Kaļiņins.

Mūsu komandā pēc vājas spēles pagājušajā nedēļā ir kaujiniecisks noskaņojums. Laika atpūsties nebija, un komanda visu nedēļu ir nopietni gatavojusies sestdienas spēlei. 

Mača sākums rīt pulksten 15:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.