Rīt "Riga" aizvadīs spēli viesos pret "Mettu"

Rīt "Riga" aizvadīs spēli viesos pret "Mettu"

Rīt Latvijas čempionāta ceturtās kārtas spēlē "Riga Football Club" viesos spēlēs pret "Mettu". Šī spēle sāksies pulksten 19:00. Tiešraidē to varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV kanālā. 

"Riga" pēc gandrīz divu mēnešu garas treniņnometnes Dubaijā lieliski sākusi jauno sezonu. Komanda trīs spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras (3:0 pret "Ventspili", 2:0 pret "Liepāju" un 6:1 pret "Spartaku"). 

Šonedēļ komanda aktīvi trenējās Mežaparkā, gatavojoties sestdienas spēlei. Komanda ir labā noskaņojumā un gatava turpināt uzvaru sēriju. Esam praktiski labākajā sastāvā. 

"Metta" arī šogad izceļas ar daudziem gados jauniem un talantīgiem futbolistiem. Uzbrukumā līdera lomu uzņēmies nigērietis Junusa Muritala, kurš trīs spēlēs guvis trīs vārtus. Komanda piedzīvojusi trīs zaudējumus - 1:4 pret "Liepāju", 0:1 pret "Spartaku" un 2:3 pret "Daugavpili".

"Riga" joprojām ir vienīgā komanda, kas ieguvusi maksimālo punktu skaitu un ieņem pirmo vietu turnīra tabulā. Pa septiņiem punktiem ir "Daugavpilij" un "Valmierai", bet ceturto vietu ar četriem punktiem ieņem RFS.

Sestdien spēles sākums pulksten 19:00. Tiešrade portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.