Mežaparka stadiona atklāšanas spēlē gūstam sešus vārtus

Mežaparka stadiona atklāšanas spēlē gūstam sešus vārtus

Šodien graujošu uzvaru Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē izcīnīja "Riga Football Club". Mežaparka stadiona atklāšanas spēlē ar 6:1 uzvarējām Jūrmalas "Spartaku". "Hat-trick" šajā spēlē Stefanam Miloševičam, bet pa vieniem vārtiem Veslijam Natam, Daņilam Janovam un Žanam Leo. 10. aprīlī spēle viesos pret "Mettu".

"Riga" čempionāta sezonas sākumā bija izcīnījusi divas uzvaras - 3:0 pret "Ventspili" un 2:0 pret "Liepāju". "Spartakam" divās spēlēs bija viena uzvara - 1:2 zaudējums pret "Daugavpili" un 1:0 panākums pret "Mettu".

Pirmos vārtus spēlē guvām 14. minūtē. Soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret Natu, un 11 metru soda sitienu realizēja Miloševičs - 1:0. "Riga" daudz vairāk spēlēja ar bumbu, taču brīžiem trūka koncentrēšanās. 28. minūtē Miloševičs guva otros vārtus - Aksels Andresons centrēja bumbu soda laukumā, un Stefans ar galvu sita to vārtos - 2:0. Divas lieliskas iespējas pirmajā puslaikā bija arī "Spartakam", bet abās epizodēs "Riga" komandu glāba vārtsargs Roberts Ozols. Pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 2:0 par labu "Riga". 

Pēc pārtraukuma veicām uzreiz trīs maiņas. Problēmas, kuras parādījās pirmajā puslaikā, turpinājās arī otrajā spēles daļā. 55. minūtē pēc Raivja Skrebela centrējuma ar galvu bumbu vārtos sita Ričards Fraidejs - 2:1. Komandai vajadzēja aptuveni desmit minūtes, lai sakārtotu savu sniegumu un atkal kontrolētu spēli. 73. minūtē labu uzbrukumu izveidojām labajā malā, Vladislavs Fjodorovs piespēlēja bumbu uz vārtu priekšu, un tur to vārtos sita Nata - 3:1. 

Vairs nekādas cerības šajā spēlē pretiniekiem "Riga" nedeva. 81. minūtē pēc lieliskas Žana Leo piespēles pirmos vārtus "Riga" sastāvā guva Daņila Janovs (4:1). Pats Leo dažas minūtes vēlāk apliecināja savas lieliskās ātruma īpašības, un epizodes noslēgumā arī skaisti pārspēja Dāvi Ošu - 5:1. "Riga" izveidoja vēl vairākus momentus, un punktu pielika Stefans Miloševičs. Uzbrucējs no vārtu priekšas ietrieca bumbu vārtos - "hat-trick" Miloševičam un 6:1 uzvara čempioniem. 

Nākamā spēle 10. aprīlī viesos pret "Mettu". Šī spēle sāksies pulksten 19:00.

Vārti: Miloševičs 14' 28' 89' Nata 73' Janovs 81' Leo 85' - Fraidejs 55'
Riga: Ozols - Kurakins, Andresons, Vraņanins, Pētersons (Fjodorovs 46') - Džurišičs (Laizāns 46'), Nata - Ramoss (Janovs 46'), Brizola (Šečerovičs 62'), Velozu (Leo 70') - Miloševičs
Spartaks: Ošs - Šlampe (Kamarā 59'), Bērenfelds, Rivoira, Skrebels - Dross, Abdullāhi, Ogunniji - Kerbašs (Igbineveka 86'), Vambā (Asamoā 64'), Fraidejs