Pret "Spartaku" pirmā spēle Mežaparkā

Pret "Spartaku" pirmā spēle Mežaparkā

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēli savā laukumā aizvadīs čempione "Riga Football Club". Mežaparka stadionā "Riga" spēlēs pret Jūrmalas "Spartaku". Mača sākums pulksten 13:00. Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. 

Komandai pirms izlases spēlēm izdevās ļoti labs sezonas sākums. Divās spēlēs divas uzvaras un maksimālie seši punkti - 3:0 pret "Ventspili" un 2:0 pret "Liepāju". 

"Spartaks" sezonas pirmajā spēlē viesos ar 1:2 zaudēja "Daugavpilij", bet otrajā spēlē ar 1:0 uzvarēja "Mettas" futbolistus. "Spartaka" sastāvā arī šajā sezonā ir daudzi gados jauni ārzemju futbolisti. 

Pagājušajā sezonā tieši pret "Spartaku" piedzīvojām pirmo zaudējumu sezonā. 2. kārtas spēlē viesos zaudējām ar 1:2. Sezonas turpinājumā Jūrmalas komandu divreiz uzvarējām - 4:2 un 2:1. 

Šobrīd turnīra tabulā "Riga" ir vienīgā komanda ar sešiem punktiem. Pa četriem punktiem izcīnījušas "Valmiera" un "Daugavpils", bet trim - "Liepāja" un "Spartaks". 

Mača sākums Mežaparkā šodien pulksten 13:00. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.