Lielisks sezonas sākums - uzvara arī Liepājā

Lielisks sezonas sākums - uzvara arī Liepājā

Šovakar Latvijas čempionātā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja trīskārtējā čempione "Riga Football Club". 2. kārtas spēlē viesos ar 2:0 uzvarējām "Liepāju". Vārtus guva Gabriels Ramoss un Vladislavs Fjodorovs. 

Latvijas čempionāta pirmajā spēlē trīskārtējā čempione "Riga" ar rezultātu 3:0 uzvarēja "Ventspili". Vārtus guva Aksels Andresons, Stefans Miloševičs un Edgars Babajans. "Liepāja" savukārt savā laukumā ar 4:1 uzvarēja "Mettu". 

Pirmos vārtus spēlē "Riga" guva jau spēles astotajā minūtē. Pēc lieliska Armanda Pētersona centrējuma uzreiz bumbu vārtu tīklā sita Gabriels Ramoss - 1:0. Jāatzīmē, ka komandas šodien saskārās arī sarežģītiem laikapstākļiem. Gaisa temperatūra bija zem nulles grādiem un praktiski visu pirmo puslaiku sniga. Kopumā "Riga" kontrolēja spēles gaitu un bija tuvāk otrajiem vārtiem nekā "Liepāja" pirmajiem. Neiztika arī bez asumiem, un abas komandas demonstrēja lielu cīņassparu. Puslaika otrajā daļā laba iespēja bija Mikaelam Soisalo, kurš no tuvas distances sita garām vārtu tālajam stūrim. Pēc 45 minūtēm bijām vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā nedaudz vairāk ar bumbu spēlēja "Liepāja", kas izveidoja arī dažas labas vārtu gūšanas iespējas. Trīs reizes sitienus izdarīja Artūrs Karašausks, bet visas garām vārtiem. "Riga" sastāvā pēc došanās laukumā teicamu individuālo meistarību demonstrēja Žans Baptists Leo, bet pēc viņa sitiena "Liepāju" glāba Aleksandrs Ribka. Vēl pirms kompensācijas laika lieliski nospēlēja Oļegs Laizāns, kurš sarūpēja momentu Edgaram Babajanam - pussargs no lieliskas pozīcijas netrāpīja vārtus. 92. minūtē "Riga" noorganizēja ļoti labu pretuzbrukumu, un punktu spēlei pielika Vladislavs Fjodorovs - 2:0. 

Tagad Virslīgā būs pārtraukums, un nākamās spēles notiks aprīļa sākumā. 

Vārti: Ramoss 8`, Fjodorovs 90+4`
Brīdinājumi: Karašausks, Tīdenbergs – Brizola, Džurišičs, Soisalo
Liepāja: Ribka, Ķigurs, Keitā, Dodo, Karašausks, Simičs (Isajevs 86`), Bjarozkins (Tīdenbergs 86`), Kārkliņš, Baha, Veretilo (Žļuevs 31`), Ikaunieks (Hardžeičuks 64`)
Riga: Brkičs, Pētersons, Černomordijs, Brizola (Natā 58`), Džurišičs, Kamešs, Miloševičs (Laizāns 77`), Andresons, Ramoss (Fjodorovs 86`), Soisalo (Babajans 58`), Piščevičs (Leo 77`)
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs