Šodien spēle Liepājā!

Šodien spēle Liepājā!

Šodien "Riga Football Club" aizvadīs Latvijas čempionāta 2. kārtas spēli viesos pret "Liepāju". Mača sākums pulksten 17:00. Tiešraidē šo spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV kanālā. 

Latvijas čempionāta pirmajā spēlē trīskārtējā čempione "Riga" ar rezultātu 3:0 uzvarēja "Ventspili". Vārtus guva Aksels Andresons, Stefans Miloševičs un Edgars Babajans. "Liepāja" savukārt savā laukumā ar 4:1 uzvarēja "Mettu". 

"Liepāja" ir pagājušā gada Latvijas kausa ieguvēja. Čempionātā komanda ieņēma tikai piekto vietu, taču ļoti labi spēlēja sezonas otrajā pusē. Komandā ir daudz pieredzējušu spēlētāju, un tā šosezon noteikti stāda uzdevumu cīnīties par augstākajām vietām. 

Pagājušajā sezonā pret "Liepāju" aizvadījām trīs spēles un visās izcīnījām uzvaras - 2:0, 4:1 un 2:1. Tieši pēdējā spēlē bija visgrūtākā, un uzvaru ļāva izcīnīt centra aizsarga Herdi Prengas divi vārti pirmajā puslaikā. 

Uz "Liepāju" dodamies gandrīz labākajā sastāvā un gatavi cīnīties par trīs punktiem. Spēles sākums pulksten 17:00. Tiešraide portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.