Čempionāts sākas!

Čempionāts sākas!

Rīt pēdējo trīs gadu Latvijas čempione "Riga Football Club" ar spēli viesos pret "Ventspili" atklās 2021. gada sezonu. Mača sākums pulksten 13:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV kanālā. 

"Riga" pirms 2021. gada sezonas aizvadīja 51 dienu ilgu treniņnometni Apvienotajos Arābu Emirātos. Komanda aizvadīja spēles pret spēcīgākajiem Krievijas, Baltkrievijas, Uzbekistānas un Armēnijas klubiem. 

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, sastāvā ir notikušas diezgan lielas izmaiņas. "Riga" sastāvu papildinājuši 10 jauni ārzemju futbolisti. Cīņa par vietu sastāvā būs nopietna. Principā var teikt, ka uz katru pozīciju mums šobrīd ir divi spēlētāji. 

2021. gada Latvijas augstākajā līgā spēlēs astoņas komandas - "Riga", RFS, "Valmiera", "Ventspils", "Liepāja", "Spartaks", "Daugavpils" un "Metta". Katrai komandai šogad čempionātā būs 28 spēles, ar katru no pretiniekiem tiekoties četras reizes. 

Sezonas atklāšanas spēlē "Riga" spēlēs viesos pret "Ventspili". Pret Ventspils komandu vienmēr ir interesantas un saspringtas spēles. Pagājušājā sezonā ar "Ventspili" spēlējām divas reizes un izcīnījām divas uzvaras - 1:0 un 2:0. Trešajā spēlē laukumā nedevāmies, jo liela daļa komandas bija inficējusies ar "Covid-19" vīrusu. 

Rīt spēle Ventspilī sāksies pulksten 13:00. Tiešraidē maču varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.