"Riga" paraksta līgumu ar Armēnijas izlases pussargu Babajanu

"Riga" paraksta līgumu ar Armēnijas izlases pussargu Babajanu

Latvijas čempione "Riga Football Club" turpina sastāva komplektāciju. Klubs parakstījis līgumu ar Armēnijas izlases pussargu Edgars Babajanu, kurš iepriekš spēlēja Dānijā! Laipni lūgts! 

Edgars ir dzimis 1995. gada 28. oktobrī Vācijas galvaspilsētā Berlīnē. Agrā vecumā Babajans pārcēlās uz Dāniju. Edgars ir gan Armēnijas, gan Dānijas pilsonis. Babajans spēlē malējā pussarga pozīcijā. 

180 centimetrus garais pussargs ir Dānijas kluba "Randers" audzēknis. "Randers" sastāvā Edgars aizvadīja pirmās četras sezonas profesionāla futbolista karjerā. Dānijas Superlīgā Babajans debitēja 18 gadu vecumā.

2016./2017. gada sezonā Babajans ar "Hobro" kļuva par Dānijas pirmās līgas čempionu. "Hobro" komandā Babajans kļuva par vienu no komandas līderiem un augstākajā līgā nospēlēja trīs pilnas sezonas. Dānijas Superlīgā Babajans aizvadījis 107 spēles, guvis 13 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles. 

Armēnijas izlases sastāvā Babajanam 11 spēles un vieni vārti. Edgars vienu spēli aizvadījis arī Dānijas U20 izlases sastāvā. 

Laipni lūgts!