"Riga" pret "Ararat-Armenia" - septītā pārbaudes spēle Dubaijā

"Riga" pret "Ararat-Armenia" - septītā pārbaudes spēle Dubaijā

Rīt "Riga Football Club" Dubaijā aizvadīs septīto no astoņām pāŗbaudes spēlēm. Treniņnometnes ietvaros spēlēsim pret Armēnijas čempioni "Ararat-Armenia". Mača sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidēs spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV. 

"Riga" Dubaijā trenējas jau kopš 8. janvāra. Sešās pārbaudes spēlēs pagaidām izcīnīta tikai viena uzvara. Ar 1:0 pieveicām Uzbekistānas čempionu "Pakhtakor". Citās spēlēs zaudējumi - 0:4 pret Sanktpēterburgas "Zenit" un Maskavas "Spartak", 0:1 pret "Krasnodar", Soļigorskas "Shakhtyor" un Erevānas "Noah". 

Lielākā problēma ir vārtu gūšana. "Riga" guvusi tikai divus vārtus sešās spēlēs. Komanda daudz strādājusi pie uzbrukumu noslēguma, taču spēlēs pagaidām trūkst savstarpējās sapratnes, bet brīžiem arī gluži vienkārši veiksme. 

Septītā pretiniece Dubaijā būs Armēnijas čempione "Ararat-Armenia". Klubs ir dibināts 2017. gadā, bet ļoti ātri pieteica sevi Armēnijas futbola elitē. "Ararat-Armenia" pēdējos divus gadus kļuvusi par Armēnijas čempioni. 2019. gadā klubs ieguva Armēnijas Superkausu.

Pēdējās divās sezonās "Ararat-Armenia" tika līdz UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas "play-off" kārtai. Šobrīd Armēnijas čempionātā ir pārtraukums. Ar 18 punktiem deviņās spēlēs komanda ir otrajā vietā. 18 punkti ir arī pirmajā vietā esošajai "Ararat Yerevan".

Rīt spēles sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.