0:1 pret "Noah"

0:1 pret "Noah"

Šodien Dubaijā "Riga Football Club" ar rezultātu 0:1 piekāpās Armēnijas vicečempionei "Noah". Smagi strādāsim, lai uzlabotu savu sniegumu...Nākamā spēle 11. februārī pret citu Armēnijas klubu "Ararat-Armenia". 

"Riga" treniņnometnes ietvaros izcīnījusi vienu uzvaru sešās spēlēs. Ar 2:0 uzvarējām Uzbekistānas čempioni "Pakhtakor", bet pārējās spēlēs diemžēl piedzīvoti zaudējumi - 0:4 pret Sanktpēterburgas "Zenit", 0:1 pret "Krasnodar", 0:1 pret Soļigorskas "Shakhtyor" un 0:4 pret Maskavas "Spartak".

Šodien zaudējums pret Armēnijas vicečempioni "Noah". Mača pirmajā puslaikā abas komandas spēlēja diezgan uzmanīgi, tāpēc vārtu gūšanas momentu bija maz. Labākā iespēja bija "Riga" komandai. Izveidojām labu pretuzbrukumu, Veslijs Nata uz vārtu priekšu piespēlēja Kulem Mbombo, kurš no tuvas distances sita bumbu pa vārtu stabu. Puslaika beigās arī "Noah" bija ļoti laba iespēja, bet Rīgu glāba vārtsargs Frenks Orols. Pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo neizšķirts 0:0. 

Otrajā puslaikā spēlē nekas daudz nemainījās. Jāpiemin, ka vārtos šajā puslaikā pēc iepriekšējo spēļu izlaišanas atgriezās Roberts Ozols. 61. minūtē pozicionāli nedaudz kļūdījāmies aizsardzībā, pēc tam pārkāpām noteikumus, un 11 metru soda sitienu iesita Vladimirs Azarovs - 0:1. 70. minūtē notika vairākas spēlētāju maiņas. "Riga" izdarīja spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet nevar teikt, ka izveidoja ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Piektais zaudējums sešās spēlēs - 0:1.

Nākamā spēle 11. februārī pret citu Armēnijas komandu "Ararat-Armenia". Mača sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika.