Otrā spēle divās dienās

Otrā spēle divās dienās

Šodien Dubaijā "Riga Football Club" aizvadīs otro spēli divās dienās. Latvijas čempiones pretiniece būs Armēnijas klubs "Noah". Mača sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli skatieties Sportacentrs.com TV tiešraidē. 

"Riga" treniņnometnes ietvaros izcīnījusi vienu uzvaru piecās spēlēs. Ar 2:0 uzvarējām Uzbekistānas čempioni "Pakhtakor", bet pārējās spēlēs diemžēl piedzīvoti zaudējumi - 0:4 pret Sanktpēterburgas "Zenit", 0:1 pret "Krasnodar", 0:1 pret Soļigorskas "Shakhtyor" un 0:4 pret Maskavas "Spartak".

Sestā pretiniece būs Armēnijas komanda "Noah", kas ir gados jauns klubs. "Noah" dibināts 2017. gadā, bet pierādījis sevi kā ambiciozu klubu. Komandā ir vairāki ārzemju spēlētāji, un viens no tādiem arī Latvijas futbolists Eduards Emsis. 

2020. gadā "Noah" kļuva par Armēnijas augstākās līgas vicečempioni un ieguva gan Armēnijas kausu, gan Superkausu. Tāpat klubs debitēja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. "Noah" ar 1:4 zaudēja Kazahstānas klubam "Kairat". 

Spēle Dubaijā šodien sāksies pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.