Rīt pret Maskavas "Spartak"

Rīt pret Maskavas "Spartak"

Rīt treniņnometnes ietvaros Dubaijā "Riga Football Club" aizvadīs pārbaudes spēli pret vienu no slavenākajiem Krievijas klubiem Maskavas "Spartak". Spēles sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē spēli varēsiet skatīties Sportacentrs.com TV.

Iepriekšējā spēlē "Riga" izcīnīja pirmo uzvaru 2021. gadā. 2:0 pret Uzbekistānas čempioni "Pakhtakor". Pirms tam trīs zaudējumi - 0:3 pret Sanktpēterburgas "Zenit", 0:1 pret "Krasnodar" un 0:1 pret Soļigorskas "Shakhtyor".

Nākamā "Riga" pretiniece būs viena no slavenākajām Krievijas futbola komandām Maskavas "Spartak". Klubs ir dibināts 1922. gadā un nākamgad svinēs 100. dzimšanas dienu. Komandas galvenais treneris ir 35 gadus vecais Domeniko Tedesko.

2004. un 2005. gadā komandas treneris bija Latvijas futbola speciālists Aleksandrs Starkovs. 2018. un 2019. gadā galvenais treneris bija Oļegs Kononovs, kurš vēl pagājušajā gadā strādāja mūsu komandā. 

Maskavas "Spartak" Krievijas čempionātā uzvarējusi 22 reizes, 13 reizes ieguvusi Krievijas Superkausu un 2017. gadā kļuva arī par Superkausa ieguvēju. 

Krievijas čempionātā šobrīd ir pārtraukums, un komandas gatavojas sezonas otrajai daļai. Krievijas Premjerlīgā "Spartak" ar 35 punktiem 19 spēlēs ierindojas trešajā vietā. Pirmo pozīciju ar 41 punktu ieņem "Zenit".

Rīt spēle Dubaijā sāksies pulksten 14:00 pēc Latvijas laika. Tiešraidē maču varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.