Trešā spēle bez vārtiem - 0:1 pret "Shaktyor"

Trešā spēle bez vārtiem - 0:1 pret "Shaktyor"

Šovakar Dubaijā "Riga Football Club" piedzīvoja trešo zaudējumu. Treniņnometnes ietvaros ar 0:1 piekāpāmies Baltkrievijas čempionei Soļigorskas "Shakhtyor" - 0:1. Nākamā spēle 3. februārī pret Uzbekistānas čempioni "Pakhtakor". 

Līdz šim Dubaijā bijām aizvadījuši jau divas pārbaudes spēles pret Krievijas Premjerlīgas komandām. Diemžēl pagaidām nav izdevies gūt vārtus. 0:3 pret Krievijas čempioni Sanktpēterburgas "Zenit" un 0:1 pret UEFA Čempionu līgas grupu turnīra dalībnieci "Krasnodar". 

Šodien spēli "Riga" sāka ar sastāvu, kas iepriekšējos mačos laukumā devās spēles otrajā daļā. Mača sākumā laukumā pilnībā dominēja "Shakhtyor" futbolisti. Jau ievadā Soļigorskas komandai bija divas lieliskas iespējas. Vienā epizodē "Riga" glāba vārtsargs Iļja Isajevs, bet pāris minūtes vēlāk - vārtu stabs. Pēc aktīvām 20 minūtēm spēle kļuva lēnāka. Puslaika otrajā daļā pēc Isajeva kļūdas ar tālu sitienu rezultātu atklāja Dembo Darboe. "Riga" pirmajā puslaikā labas vārtu gūšanas iespējas neizveidojā. Pēc 45 minūtēm 0:1. 

Otrā puslaika sākumā "Shakhtyor" turpina izdarīt spiedienu uz "Riga" vārtiem. 60. minūtē laukumā devās "Riga" galvenie spēki. Spēle uzreiz izmanījās, un "Riga" bija tā, kas veidoja vairāk uzbrukumus. 67. minūtē pēc Stefana Miloševiča piespēles lielisku iespēju no vārtu priekšas neizmantoja Vladimirs Kamešs. Puslaika otrā daļa aizritēja līdzīgā spēlē. "Riga" vairāk spēlēja ar bumbu, "Shakhtyor" veidoja pretuzbrukumus, bet gūtu vārtu vairs nebija. Zaudējums ar 0:1. 

Nākamā spēle 3. februārī pret Uzbekistānas čempioni "Pakhtakor".