Nespējam gūt vārtus arī pret "Krasnodar"

Nespējam gūt vārtus arī pret "Krasnodar"

Šodien Dubaijā Latvijas čempione "Riga Football Club" ar 0:1 zaudēja Krievijas Premjerlīgas klubam "Krasnodar". 31. janvārī spēle pret Baltkrievijas čempioni Soļigorskas "Shakhtyor".

Pirmo pārbaudes spēli Dubaijā "Riga" aizvadīja 8. februārī, kad ar rezultātu 0:4 zaudēja Krievijas Premjerlīgas čempionei Sanktpēterburgas "Zenit". Pēc nedēļu ilgiem smagiem treniņiem šodien komandai pretī stājās pagājušās sezonas 3. vietas ieguvēja "Krasnodar".

Pret "Krasnodar" laukumā sūtījām tādu pašu starta sastāvu kā pret "Zenit". "Krasnodar" futbolisti pirmajā puslaikā demonstrēja augstu individuālu meistarību. Tas Krievijas klubam ļāva daudz kontrolēt bumbu un veidot vairākas vārtu gūšanas iespējas. Jau spēles sākumdaļā vārtsargs Nils Puriņš glāba pēc pretinieku sitiena no soda laukuma robežām. Lai arī šī bija draudzības spēle, bija arī vairākas konfliktsituācijas. 23. minūtē sarkano kartīti saņēma Magomeds Šapi. "Riga" momentus pirmajā puslaikā izveidoja maz. Vienīgie vārti tika gūti 38. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Eduards Spercjans - 0:1. Pēc 45 minūtēm minimāls deficīts. 

Otrā puslaika sākumā "Riga" spēja iegūt iniciatīvu. Lieliska iespēja bija Felipem Brisolam, pēc kura sitiena "Krasnodar" glāba vārtsargs. 60. minūtē treneri pilnībā nomainīja sastāvu. Spēle bija līdzīga, taču uzbrukumā pietrūka savstarpējās sapratnes. "Krasnodar" brīžiem arī atdeva bumbas kontroli un vairs nebija tik aktīvi uzbrukumā. Mača beigās bīstamu soda sitienu izpildīja Gabriels Ramoss, taču nedaudz garām vārtiem. Zaudējums ar 0:1.

Nākamā spēle 31. janvārī pret Baltkrievijas čempioni Soļigorskas "Shakhtyor". Spēles sākums pulksten 14:00 pēc Latvijas laika.