Rīt otrajā pārbaudes spēlē tiksimies ar "Krasnodar"

Rīt otrajā pārbaudes spēlē tiksimies ar "Krasnodar"

Rīt Dubaijā "Riga Football Club" aizvadīs otro pārbaudes spēli 45 dienu ilgās treniņnometnes ietvaros. Pulksten 13:30 pēc Latvijas laika sāksim spēli pret Krievijas Premjerlīģas klubu "Krasnodar". Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. 

"Riga" Dubaijā vienu spēli jau aizvadījusi. 8. janvārī ar 0:4 zaudējām Krievijas bagātakajam klubam Sanktpēterburgas "Zenit". Katru no puslaikiem komanda aizvadīja ar atšķirīgu sastāvu un katrā ielaida divus vārtus. 

"Krasnodar" ir dibināts 2008. gadā, bet jau šobrīd var lepoties ar vienu no labākajām futbola akadēmijām Eiropā. Gadu laikā strauji progresējusi arī kluba galvenā komanda, kas šobrīd ir viena no spēcīgākajām Krievijas Premjerlīgā. 

Pēdējās divas sezonas Krievijas Premjerlīgā "Krasnodar" finišējusi trešajā vietā. Šobrīd Krievijas Premjerlīgā "Krasnodar" ar 30 punktiem 19 spēlēs ieņem septīto vietu. Trešā vieta gan ir tikai piecu punktu attālumā. Krievijas Premjerlīga pēc pārtraukuma atsāksies februāra beigās. 

Šosezon "Krasnodar" spēlēja UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā. "Krasnodar" pretinieki E grupā bija "Chelsea", "Sevilla" un "Rennes". "Krasnodar" ieguva piecus punktus, ierindojās trešajā vietā un spēlēs Eiropas līgas "play-off". 1/16 finālā "Krasnodar" tiksies ar Zagrebas "Dinamo". 

Rīt spēle starp "Riga" un "Krasnodar" sāksies pulksten 13:30 pēc Latvijas laika. Tiešraidē šo spēli rādīs Sportacentrs.com TV.