0:4 pret Sanktpēterburgas "Zenit"

0:4 pret Sanktpēterburgas "Zenit"

Šodien Dubaijā treniņnometnes ietvaros "Riga Football Club" aizvadīja pirmo pārbaudes spēli un ar rezultātu 0:4 zaudēja Krievijas Premjerlīgas čempionei Sanktpēterburgas "Zenit". 27. februārī Dubaijā spēlēsim pret citu Krievijas komandu "Krasnodar".

Pret Sanktpēterburgas "Zenit" laukumā devās 20 futbolisti, katru no puslaikiem aizvadot ar praktiski pilnībā citādu sastāvu. Vienīgais 90 minūtes nospēlēja Brazīlijas pussargs Veslijs Nata. Līdzīgā stilā spēli aizvadīja arī Sanktpēterburgas komanda.

Bumbu pirmajā puslaikā vairāk kontrolēja "Zenit", bet Rīgas futbolisti atbildēja ar labiem pretuzbrukumiem. 15. minūtē tehnisku sitienu izpildīja Vendels, un bumba atsitās pret vārtu pārliktni. 18. minūtē lielisku pretuzbrukumu noorganizēja "Riga". Kreisajā malā bumbu izcīnīja Vladimirs Kamešs, tālāk Felipe Brisolam piespēlēja Stefanam Miloševičam, kurš atrada Mikaelu Soisalo - soms tika pie sitiena, taču sita nedaudz garām vārtiem. 31. minūtē pēc ātra uzbrukuma iespēja bija Felipem Brisolam - labs sitiens, un "Zenit" glāba vārtsargs un vārtu stabs. 

Puslaika otro daļu nospēlējām slikti. 35. minūtē Latvijas čempionu kļūdu aizsardzībā ar precīzu sitienu noslēdza Sebastians Driusi - 0:1. Divas minūtes vēlāk Ventels sita no aptuveni 22 metriem, un šoreiz neveiksmīgi nospēlēja Nils Puriņš - 0:2. Pirmā puslaika beigās laukumā bija vērojama līdzīga spēle. Arī pēdējās desmit minūtēs "Riga" pamatsastāvs spēja vairākas reizes pietuvoties pretinieku vārtiem, taču gūt vārtus neizdevās. 

Otrajā puslaikā laukumā devās desmit citi futbolisti, un palika tikai Veslijs Nata. Uz pārbaudi komandā esošie futbolisti demonstrēja lielu vēlmi sevi pierādīt. Bīstamu sitienu pa vārtiem nebija. Tajā pašā laikā, arī Iļjam Isajevam nopietna darba nebija. "Zenit" divus vārtus guva spēles beigās. No sākuma no 11 metru atzīmes bumbu vārtu stūrī sita Andrejs Mostovojs, bet jau kompensācijas laikā tālajā stūrī no labas pozīcijas sita Staņislavs Krapuhins - 0:4.

Nākamo spēli "Riga" aizvadīs 27. janvārī pret "Krasnodar".