Paldies, Stefan!

Paldies, Stefan!

"Riga Football Club" kapteinis Stefans Paničs karjeru turpinās Kipras augstākās līgas klubā "Pafos"! "Rīgā viss bija lieliski. Bija ļoti grūti pamest lielisku klubu, pilsētu, valsti un cilvēkus," stāsta futbolists. Stefan, paldies par visu! Šie bija lieliski kopā pavadīti divi ar pusi gadi! Veiksmi karjeras turpinājumā! Noteikti vēl tiksimies! 

Stefans "Riga Football Club" pievienojās 2018. gada vasarā. Divu ar pusi gadu laikā Stefans "Riga" sastāvā aizvadīja 78 spēles, guva 11 vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles. 28 gadus vecais futbolists trīs reizes kļuva par Latvijas čempionu un vienreiz ieguva Latvijas kausa trofeju. 

Stefans Paničs: "Pēdējie divi ar pusi gadi manā dzīvē bija lieliski. Trīs reizes kļuvām par čempioniem, izcīnījām kausa trofeju, patiešām labi spēlējām Eirokausos un sasniedzām lieliskus rezultātus. Rīgā man piedzima bērns, kļuvu par tēvu. Rīgā viss bija lieliski. Bija ļoti grūti pamest lielisku klubu, pilsētu, valsti un cilvēkus.

Kopš pirmās dienas klubs visu laiku progresēja. Komanda katru gadu bija spēcīgāka, klubs auga katru dienu. Kluba cilvēki un prezidents darīja visu, lai nodrošinātu mums ļoti labus apstākļus treniņiem. Bija viss, lai arī spēlētāji progresētu. Ļoti ceru, ka klubs arī nākotnē turpinās progresēt. 

Man šogad bija liels gods būt komandas kapteinim. Būt kapteinim ģērbtuvē. Katram ārzemju futbolistam tas ir liels gods, bet arī liela atbildība. Tāpat man ir liels panākums būt par vienu no līgas labākajiem futbolistiem. Varu tikai pateikt lielu paldies saviem komandas biedriem, treneriem un kluba personālam. Visi man palīdzēja. Uzskatu, ka tieši kluba cilvēku atbalsts un vienotība ģērbtuvē bija mūsu lielākais spēks. 

Novēlu komandai palikt tik pat profesionālai, spēcīgai un ticēt sev. Strādājiet tikpat smagi arī nākotnē. Visiem novēlu nākamgad atkal izcīnīt čempiontitulu, atgriezt kausu un sasniegt augstus rezultātus Eirokausos. Novēlu visiem spēcīgu veselību, veiksmi un laimi. Paldies Jums!"

Stefan, paldies par visu! Noteikti vēl tiksimies!