3:0 pret “Jelgavu”

3:0 pret “Jelgavu”

Steniu, Kule Mbombo un Stefans Paničs! Vārtu guvēji 3:0 uzvarā 13. kārtas spēlē pret Jelgavu! Turpinām lieliski! Jau otrdien dosimies uz Daugavpili!

Pret “Jelgavu” pirmā apļa spēlē demonstrējām itin labu sniegumu, kas attainojās arī rezultātā uz tablo – uzvara ar rezultātu 3:0. Vārtus šajā spēlē guva Vladislavs Fjodorovs, Armands Pētersons un Rožers. Tajā pašā laikā pie rezultāta 1:0 arī jelgavniekiem bija laba iespēja, tāpēc Zemgales komandu nedrīkstēja nenovērtēt, un tā ierasti ir izcēlusies ar nepiekāpību un cīņu katrā epizodē.

Lai gan par jelgavnieku atdevi nebija šaubu arī šajā mačā, meistarības pārākumu apliecinājām jau pašā ievadā. 5. minūtē Vjačeslavs Šarpars ar lielisku piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Steniu Žunioru, un brazīlietis meistarīgi pasita bumbu garām vārtsargam un vārtu tīklā – 1:0. Arī pēc tam ilgāku laiku bija spiediens uz “Jelgavas” vārtiem, bet viesi to izturēja un pakāpeniski spēle kļuva nedaudz līdzīgāka.

Zemgales komanda pāris reizes diezgan bīstami pietuvojās mūsējo soda laukumam, taču nevarētu teikt, ka kādā epizodē Robertam Ozolam būtu bijis jārāda sava augstākā meistarība. Puslaika otrajā daļā rīdzinieki atkal uzspieda uz pretinieku vārtiem, un otrie vārti bija tikai laika jautājums. Ilgi bija jāgaida, bet sagaidījām. Labajā malā laba darbība padevās Rožeram, kurš piespēlēja bumbu uz vārtu priekšu, un to vārtos raidīja Kule Mbombo – 2:0.

Otrā puslaika ievadā “Riga” FC turpināja pilnībā kontrolēt notikumus laukumā, taču gūt vārtus nespēja, un puslaika vidū bija trauksmes zvans arī pie rīdzinieku vārtiem. Pēc Jurija Zaharkiva sitiena rīdziniekus glāba tikai vārtu stabs. 68. minūte mājinieki noorganizēja lielisku pārēju uzbrukumā, un pēc Jakuba Horas centrējuma no teicamas pozīcijas ar galvu bumbu vārtos raidīja Stefans Paničs – 3:0. Zaharkivam bija vēl viena iespēja, taču tad glāba Ozols un atkal vārtu stabs. Mača izskaņā rīdziniekiem bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tas nenotika, un tika izcīnīta uzvara ar 3:0.

Nākamā spēle nav aiz kalniem…Jau otrdien dosimies uz Daugavpili, kur aizvadīsim spēli viesos pret vietējo BFC “Daugavpils” komandu. Šī spēle sāksies pulksten 18:00.

“Riga” – “Jelgava” 3:0 (2:0)
Vārti: Steniu 5′, Mbombo 45′, Paničs 68′
Brīdinājumi: Rugins – Kurtišs, Semjonovs
Riga: Ozols, Fjodorovs, Černomordijs, Stuglis, Rugins, Šarpars, Paničs (Laizāns 73′), Brizola (Janovs 62′), Steniu (Nkololo 62′), Rožers (Hora 62′), Kulē (Dariu 46′).
Jelgava: Grigorjevs, Hvoiņickis (Saveļjevs 80′), Grīnbergs, Semjonovs, Minkevičs, Korzāns, Indrāns (Pivarovičs 90′), Kozlovs, Kazačoks, Kurtišs (Zaharkivs 46′), Sovs (Kruglaužs 90’+3).
Galvenais tiesnesis: Kristaps Ratnieks