Darko Lemajičs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Viens no ”Riga” FC vasaras transfēru papildinājumiem ir Serbijas uzbrucējs Darko Lemajičs. 196 centimetrus garais uzbrucējs neslēpj, ka ir gatavs izmantot savas auguma priekšrocības un par vienu no lielākajām kvalitātēm savā spēlē atzīmē cīņu ar galvu vārtu priekšā. 

”Bija tāda situācija, ka aģents man vienu dienu pazvanīja un jautāja, vai es vēlos doties uz Latviju. Bija iespējas atbraukt uz pārbaudes laiku, un es pieņēmu šo izaicinājumu. Trenējos trīs dienas, un treneris sacīja, ka grib, lai es palieku. Tā arī esmu nonācis Rīgā,” par savu pievienošanos stāsta Darko.

”Spēlēju uzbrucēja pozīcijā. Mans spēles stils? Tālās piespēles manā virzienā, kur varu lēkt, cīnīties otrajā stāvā un apdraudēt pretinieku vārtus sitienos ar galvu. Sitieni, momentu realizācija un vārtu gūšana – tāds ir mans darbs! Uzbrucējam esmu itin liels futbolists.

Pirms tam spēlēju Serbijā, ”Indija” klubā. Varu pateikt, ka kopējā futbola situācija šeit ir daudz labāka nekā mana pieredze Serbijā. Infrastruktūra, apstākļi spēlēšanai šeit ir labāki. Arī laukums ir daudz labāks nekā Serbijā. Jā, pagaidām esmu redzējis tikai šo ”Skonto” stadiona laukumā, tāpēc iespaidi ir ļoti patīkami. Treneris ir patiešām labs – prasa no mums smagu darbu. Cenšos viņā ieklausīties. Ne visu saprotu, bet man palīdz Marko [Jovanovičs] un trenera asistents Kristaps [Blanks]. Daru visu, ko vien varu, lai palīdzētu. Uzskatu, ka vēl ir vajadzīgas pāris nedēļas un būšu pilnībā gatavs spēlēt,” turpināja Darko.

Tāpat Lemajičs izteica savas domas par Rīgu: ”O, Rīga ir lieliska – patiešām brīnišķīga pilsēta. Gribu šajā pilsētā atdot visus spēkus un iegūt Latvijas čempionu titulu. Šāda līmeņa klubam tas būtu tikai normāli. Domāju, ka sasniegsim šo mērķi. Visi puiši mani komanda pieņēma ļoti labi. Par to varu pateikt paldies!”

Nākamajās dienās piedāvāsim arī Džordžes Šušņara, Milana Vušuroviča un Minori Sato komentārus pēc pievienošanās ”Riga” FC. Visi puiši jau aktīvi piedalās mūsu kluba treniņprocesam un gatavajos sezonas otrajai daļai!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?