Antonijs Černomordijs un Darko Lemajičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc pēdējās ”Riga” FC pārbaudes spēles pret Kipras augstākās līgas klubu ”Paphos” FC aprunājāmies ar 199 centimetrus garo Serbijas uzbrucēju Darko Lemajiču, kurš pauda lielu prieku par to, ka ar katru dienu uzlabojas sapratne ar komandas biedriem. 

Darko spēlē pret ”Paphos” FC iesaistījās otrajā puslaikā un ar precīzu sitienu izrāva rīdziniekiem 2:1 uzvaru: ”Šī bija grūta spēle. Arī laikapstākļi bija smagi. Ļoti noderīga spēle, jo tagad mums maču ir ļoti maz. Tas mums bija labs treniņš un ļoti labi, ka spējām uzvarēt ar 2:1. Mūsu tuvākais mērķis ir spēle Liepājā un tur vēlamies tikai un vienīgi uzvaru, lai pēc tam turpinātu ceļu pēc čempiontitula.”

”Īstenībā treneris tādus konkrētus uzdevumus neuzstādīja, jo vairāk uztvērām šo spēli kā treniņu. Bija svarīgi izskrieties, uzspēlēt futbolu. Protams, bija zināmas taktiskas detaļas. Tāpat tika uzsvērts, ka jāspēj gūt vārti. Esmu priecīgs, ka arī pašam izdevās gūt vārtus, bet man vajadzēja iesist divus,” turpināja Lemajičs.

Darko arī pastāstīja par savu kopējo gatavību šobrīd: ”Ir pārliecība, ka esmu uz pareizā ceļa un nākamajā spēlē būšu vēl labāks. Kad runājām tikko pēc manas pievienošanās ”Riga”, sacīju, ka būs vajadzīgs laiks, lai uzņemtu labāko formu. Spēle pret ”Paphos” man bija labs treniņš, jo Serbijā nebiju spēlējis kopš maija. Jūtu, ka nākamajā mačā jau būšu gatavs par visiem 100 procentiem.”

”Gūtajos vārtos saņēmu lielisku piespēli no Valērija Šabalas, tālāk jau man tas bija vienkāršs darbs – soda laukumā biju viens, atlika tikai ieraidīt bumbu vārtos. Ar katru dienu sapratne ar spēlētājiem kļūst labāka. Šobrīd jūtos tā it kā spēlētu ”Riga” FC jau kādus septiņus gadus. Katrs pret mani izturas labi un vēlas palīdzēt. Par to varu būt tikai pateicīgs,” noslēgumā piebilst serbu uzbrucējs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?