Foto: Riga FC

”Riga” FC rezultatīvākais spēlētājs pēc apendicīta operācijas šobrīd jau tuvojas tam, lai treniņos būtu gatavs strādāt kopējā grupā, un serbu uzbrucējs ir pilnībā pārliecināts, ka jau oktobrī varēs doties laukumā. 

”Atceros, ka pēc treniņa devos mājās un sajutu sāpes vēderā. Domāju, ka esmu izsalcis, tāpēc sāku ēst, bet sāpes tikai kļuva spēcīgākas un spēcīgākas. Zvanīju ārstam un prasīju, kas noticis, un viņš teica, ka visticamāk, tas ir apendicīts. Mājās biju kādas septiņas stundas, bet tad pārādijās temperatūra un neizturamas sāpes. Ārsts atbrauca pie manis, izsauca ātro palīdzību un drīz vien jau tika veikta operācija,” par nepatīkamo vakaru stāsta pats Darko.

”Nākamajā dienā jau biju Skonto stadionā. Nekādas nopietnas sāpes nebija, vienīgi tajās vietās, kur bija šuves. Bija jābūt uzmanīgam ar ēdienu, visus ieteikumus ievēroju un šobrīd jūtos perfekti. Kādu laiku strādāju pēc individuālas programmas, bet jūtu, ka tuvākajās dienās varētu atgriezties laukumā,” turpina Lemajičs.

”Es pats īstenībā ceru, ka būšu gatavs doties laukumā nākamajā spēlē. Bet nav šaubu par to, ka oktobrī būšu gatavs spēlēt. Man ir liels prieks par to, ko es redzu treniņos. Atmosfēra ir superīga, esam kļuvuši tik vienoti kā vēl nekad iepriekš. Uzvaram katru spēli, viss ir super. Šādā momentā ir svarīgākais neatslābināties un turpināt krāt uzvaras.

Kausa fināls? Uzskatu, ka mēs vienkārši esam labāka komanda nekā ”Ventspils”, bet tas ir jāpierāda laukumā. Ja mēs demonstrēsim savu labāko sniegumu, tad visam ir jābūt kārtībā. Tagad esam Kiprā un ir jādomā par to, lai sezonas noslēgumam būtu pilnībā nav gatavi. Protams, ka viss mums šeit ir nodrošināts. Apstākļi ir fantastiski, un futbolisti to novērtē, tāpēc darīsim visu, lai nometnes laikā kļūtu vēl labāki un pēc tam teicami aizvadītu sezonas izskaņu,” noslēgumā piebilst ”Riga” FC uzbrucējs.

Kipras pilsētā Pafā ”Riga” FC būs līdz 16. oktobrim, bet 13. oktobrī komandai Kiprā būs pārbaudes spēle pret šīs valsts spēcīgākā čempionāta komandu ”Paphos” FC.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?