Šovakar “Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē ar 2:1 apspēlēja FK “Metta”. Vārti Kamilam Bilinskim un Darko Lemajičam, kurš uzvaru izrāva otrā puslaika kompensācijas laikā. 13. maijā viesosimies Valmierā.

Šajā mačā “Riga” FC bija jāiztiek bez vārtsarga Roberta Ozola, aizsarga Vladislava Gabova un pussargiem Oļega Laizāna, Ivana Lukjanova un Felipes Brisolas. Pirmajā komandu savstarpējā spēlē šosezon “Riga” FC izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Otrdienas vakarā “Riga” FC uzreiz ieguva bumbas kontroli, bet pretinieki demonstrēja, ka ir gatavi izveidot bīstamus pretuzbrukumus, pēc viena no tādiem komandu glābjot Maksimam Uvarenko. Nedaudz vēlāk laba iespēja bija Tomislavam Šaričam, kurš no soda laukuma robežām izpildīja spēcīgu sitienu, taču precīzi vārtos nospēlēja Dāvis Ošs. “Mettai” bija vēl iespēja pēc centrējuma soda laukumā, Uvarenko vēlreiz glābjot komandu. Puslaika izskaņā nevienai no komandām ļoti labu iespēju nebija, un pēc puslaika rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrajā puslaikā rīdzinieki pakāpeniski ieguva aizvien lielāku pārsvaru un regulāri pietuvojās pretinieku vārtiem. Ar aktīvu spēli cīņā iesaistījās Artūrs Karašausks, pa kura kreiso malu veidojām vairākus uzbrukumus. Pirmo vārtu guvumu sagaidījām spēles 73. minūtē, kad lielisku cīņassparu labajā malā nodemonstrēja Armands Pētersons, kurš atguva bumbu, izpildīja lielisku centrējumu un ar galvu bumbu vārtos raidīja uz maiņu laukumā nākušais poļu uzbrucējs Kamils Bilinskis – 1:0.

Jau nākamajā minūtē “Metta” izlīdzināja rezultātu – Tamirlans Džamalutdinovs izpildīja standarsituāciju, soda laukumā bumbai neviens nepieskārās un tā ielidoja vārtu tīklā (1:1). “Riga” FC bija 20 minūtes, lai izrautu uzvaru, un uzreiz mājiniekiem lieliem spēkiem devās uz priekšu. Kompensācijas laika otrajā minūtē pretinieku vārtu tuvumā gaisa divcīņu uzvarēja Elvis Stuglis, lieliski piespēlēja bumbu Darko Lemajičam, un uzbrucējs lieliski noorientējās situācijā, raidot bumbu vārtu tālajā stūrī un izraujot “Riga” FC svarīgu 2:1 uzvaru.

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs 13. maijā Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra laukumā pret “Valmiera Glass ViA”. Šī spēle sāksies pulksten 19:00.