Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas ietvaros ceturto reizi sezonā tiks aizvadītas Rīgas derbijs, kad ”Riga” FC savā laukumā uzņems RFS. Spēles sākums paredzēts pulksten 16:00. Tiešraidē spēli demonstrēs LTV7 kanāls. 

Pirms dažām dienām piedalījāmies Latvijas kausa finālā, otro reizi pēc kārtas piedzīvojot sāpīgu zaudējumu un šoreiz atzīstot ”Liepāja/Mogo” pārākumu ar rezultātu 0:2. Pēc spēles komanda kopīgi paēda vakariņas, bet jau nākamajā dienā uzsāka gatavošanos rītvakar paredzētajai spēlei pret RFS.

Lai gan kausa trofeju šogad tā arī iegūt neizdevās, laika skumt par to komandai nebija, jo joprojām turpinām cīņu par augstākajām vietām Latvijas čempionātā. Ar RFS šajā sezonā esam spēlējuši trīs reizes – pirmajās divām tikšanās reizēs izcīnījām panākumus ar 1:0 un 3:0, bet trešajā spēlē bijām vadībā ar 1:0, pēc tam neizmantojām vairākas iespējas dubultot pārsvaru un izskaņā RFS izlīdzināja rezultātu, kad mēs jau spēlējām mazākumā.

RFS pēdējo uzvaru izcīnīja pirms nedaudz mazāk kā mēneša, kad Slokas stadionā 15. kārtas pārceltajā spēlē ar 3:1 pieveica čempionāta līdervienību Jūrmalas ”Spartaku”. 30. septembrī Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā RFS negaidīti ar 0:1 piekāpās ”Mettai/LU”, savukārt 14. oktobrī Arkādijas stadionā atzina Liepājas komandas pārākumu ar 1:2.

”Riga” FC pēdējo spēli Virslīgas turnīrā aizvadīja 14. oktobrī, kad viesos ar 2:0 pārliecinoši pieveica ”Metta/LU”. Pirms tam komanda uzvarēja trīs no četrām spēlēm, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret Jūrmalas ”Spartaku” – 0:1. Šobrīd turnīra tabulā ”Riga” FC ar 36 punktiem ierindojas otrajā vietā, no līderes ”Spartaka” atpaliekot četrus punktus. RFS ar 32 punktiem ieņem ceturto vietu, taču nospēlējusi par vienu spēli mazāk.

Rīt Skonto stadionā spēles sākums pulksten 16:00. Šī būs pirmspēdējā spēle šajā sezonā, tāpēc ļoti ceram uz skaļu Jūsu atbalstu! Kopīgi vēl varam sasniegt lielas virsotnes!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?