Iepriekšējā Virslīgas sezonā Josuke Saito atzīmējās ar pieciem vārtiem.

27.01.2017. / Preses dienests

 

Pēc Latvijas izlases uzbrucēja Valērija Šabalas pievienošanās „Riga FC”, kluba vadība nolēma nepagarināt līgumu ar Josuke Saito. Iepriekšējā Virslīgas sezonā japānis atzīmējās ar pieciem „goliem” un kopā ar Robertu Savaļnieku dalīja „lauvu” labākā vārtu guvēja godu.

Saito pievienojās komandai pirms gada. „Riga FC” kļuva par trešo Latvijas klubu 28 gadus veca leģionāra karjerā. Jau savā debijā „lauvu” rindās uzbrucējs atzīmējās ar vārtiem un palīdzēja rīdziniekiem atvēst punktu no Ventspils (1:1). Japānis ātri iejutās komandā un kļuva par vienu no atslēgas figūrām, taču biežie savainojumi ļāva viņam aizvadīt vien 50% no čempionāta spēlēm.

Līdz ar Saito līguma nepagarināšanu rīdzinieki šajā starpsezonā pilnībā nomainīja savu priekšējo līniju. Bez japāņa „Riga FC” šķīrās no pieredzējušā Burkinafaso izlases uzbrucēja Aristīda Bansē, kā arī Vernera Apiņa. Decembrī komandu papildināja 2016. gada Latvija kausa ieguvējs un Virslīgas vicečempions Daniils Turkovs, bet pirms dažām dienām tika saskaņota arī Šabalas pāreja.

Klubs pateicas Josuke par ieguldīto darbu un profesionālu attieksmi, kā arī novēl veiksmīgu karjeras turpinājumu!

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?