Viktors Litvinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Slokas stadionā Jūrmalā pulksten 19:00 Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas ietvaros ”Riga” FC aizvadīs spēli pret pašreizējo līdervienību un pagājušās sezonas čempioni Jūrmalas ”Spartaku”. Mēs ļoti ceram uz Jūsu atbalstu arī izbraukuma spēlē!

Piektdienas pēcpusdienā jau rakstījām, ka oficiāli ”Riga” FC galvenā trenera amatā apstiprināts slovēņu speciālists Slaviša Stojanovičs, kurš jau iepriekš ir pierādījis, kā komandas aizvest līdz valstu čempionātu titulam. Treneris Rīgā mēģina ieviest savu futbola filozofiju. Gribam spēlēt uzbrūkošāku futbolu, kas skatītājiem būtu interesantāk.

Pēdējās divās spēlēs esam piedzīvojuši pamatīgu vilšanos – Liepājā nespējām noturēt 1:0 pārsvaru un zaudējām vietējai komandai ar 1:2, bet Skonto stadionā 16. kārtas ietvaros otrajā puslaikā palikām mazākumā, ielaidām divus bezatbildes vārtus, kā rezultātā sakāve ar 0:2. Jūrmalas ”Spartaks” pēdējā spēlē pārliecinoši ar 2:0 pieveica bīstamo ”Metta/LU”. Jāpiemin, ka arī Jūrmalas komandā nesen notika galvenā trenera maiņa.

Pret Jūrmalas ”Spartaku”, kas ir iepriekšējās sezonas Latvijas čempione, šajā sezonā esam aizvadījuši jau četras spēles. Latvijas kausa izcīņas pusfinālā savā laukumā uzvarējām ar drošu 2:0, bet viesos pēc 0:1 pirmajā puslaikā otrās 45 minūtes aizvadījām veiksmīgi un arī izcīnījām panākumu – 2:1. Cita aina gan bijusi Virslīgas turnīrā – čempionāta sākumā viesos zaudējām ar 0:2, bet 27. maijā RTU stadionā nospēlējām neizšķirti 1:1.

Pēc pēdējiem diviem zaudējumiem nepatīkamāka ir kļuvusi situācija turnīra tabulā – ”Riga” FC ar 20 punktiem 14 spēlēm ierindojas trešajā vietā, kamēr ”Liepāja/Mogo” ar tādu pašu spēļu skaitu sakrājusi 23 punktus. Jūrmalas ”Spartaks” itin droši vismaz pagaidām ieņem pirmo vietu – 25 punkti un divas spēles rezervē. Turpat blakus ir arī ceturtā, piektā un sestā vieta, tāpēc rīt nedrīkst būtu citu uzdevumu kā trīs punktu izcīnīšana.

Rīt Jūrmalā, Slokas stadionā, spēles sākums paredzēts pulksten 19:00. Arī šajā spēlēm ceram uz mūsu lielisko līdzjutēju skaļu atbalstu. Tas patiešām komandai ļoti palīdz. Tiem atbalstītājiem, kas rīt nevarēs ierasties klātienē, spēli tiešraidē piedāvās portāls Sportacentrs.com.