Pāvels Sultanovs un Evgēnijs Bohašvili

11.01.2017 / Preses dienests

 

„Riga FC” komandai, kura šajās dienās Skonto hallē aizvada pirmssezonas treniņus, uz pārbaudes nosacījumiem pievienojas pussargs Pāvels Sultanovs (Pavel Sultanov) un uzbrucējs Evgeņijs Bohašvili (Yevhen Bokhashvili).

Sultanovs ir 23 gadus vecs un 175 centimetru garš malējais pussargs. Viņa pēdējā darba vieta bija Baltkrievijas virslīgas klubs Moziras „Slavia”, kuram Pāvels pievienojās vasaras transfēru loga laikā. Iepriekš Sultanovs spēlēja Ramenskas „Saturn” un Toljati „Lada” vienības.

Bohašvili ir 24 gadus vecs Ukrainas „Dnipro” futbola skolas audzēknis. Debiju Ukrainas premjerlīgā centra uzbrucējs piedzīvoja 2013. gada, kad viņš bija izīrēts Ļvovas „Karpaty” klubam. Karjeras turpinājumā Bohašvili pārstāvēja citu premjerlīgas vienību „Voliņ” no Luckas, kā arī pirmās līgas komandu „Naftovyk-Ukrnafta”. 2016./17. gada sezonu Evgeņijs uzsāka „Dnipro” rindās, taču laukumā devies vien trīs reizes un decembrī komandas jaunais galvenais treneris Dmitrijs Mihaiļenko paziņoja, ka līgums ar uzbrucēju tiks izbeigts. Kopā Bohašvili aizvadīja 22 Ukrainas premjerlīgas spēles, atzīmējoties ar vienu vārtu guvumu. Viņa kontā arī pieci mači savas valsts U-21 izlases sastāvā.

Tikmēr pirmssezonas darbu ar „Riga FC” vienību neturpinās citi pārbaudāmie spēlētāji. Krievu aizsargs Savēlijs Kozlovs un igauņu uzbrucējs Alberts Prosa  jau ir atstājuši „lauvu” treniņnometni.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?