Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar 19:00 Daugavas stadionā “Riga” FC turpinās cīņu UEFA Eiropas līgas turnīrā. Kvalifikācijas 3. kārtas spēlē rīdzinieku pretinieki būs Somijas čempioni Helsinku HJK! Nāc un atbalsti Latvijas čempioni klātienē!

“Riga” FC Eirokausus šosezon sāka ar sāpīgu zaudējumu pret Īrijas čempioni “Dundalk”. Gan viesos, gan mājās spēles pamatlaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, un cīņa nonāca līdz 11 metru soda sitieniem, kuros veiksmīgāki bija īri.

Turpinājumā “Riga” FC cīnās UEFA Eiropas līgā, kur 2. kvalifikācijas kārtā pretī stājās spēcīgā Polijas čempione Glivices “Piast”. Ļoti interesantā un notikumu pavērsieniem bagātā spēlē viesos zaudējām ar 2:3, bet Rīgā nodemonstrējām spēcīgu komandas raksturu un izrāvām uzvaru ar 2:1, triumfējot arī divu spēļu summā.

3. kārta “Riga” FC pretiniece būs zināmākā Somijas komanda Helsinku HJK. Galvaspilsēta ir titulētākais klubs valstī ar 29 Somijas čempionāta tituliem un 13 kausa trofejām. Klubam ir ļoti sena vēsture, tas tika izveidots 1907. gadā. Šīgada čempionātā pagaidām HJK ir piektajā pozīcijā, taču turnīra tabula augšgalā ir ļoti blīva, un HJK noteikti atkal cīnīsies par čempiontitulu.

“Esam noskatījušies un izanalizējuši četras spēles HJK spēles. Tā ir laba, starptautiska līmeņa komanda, var teikt, ka Eiropas vidusmēra komanda. Ļoti labi un kompakti spēlē aizsardzībā. Ir arī individuāli spēcīgi futbolisti. Šobrīd čempionātā komanda ir piektajā vietā, bet ļoti labi cīnījās pret Serbijas čempioni “Crvena Zvezda”, kurai patiešām neklājās viegli. Šajās spēlē daudz izšķirs tas, kura komanda funkcionāli būs labāk gatava šai cīņai. Nedrīkst pieļaut muļķīgas kļūdas. Uzskatu, ka mums ir labas iespējas tikt tālāk,” tā pirms spēles izteicās “Riga” FC galvenais treneris Mihails Koņevs.

Spēle rīt pulksten 19:00 startēs Daugavas stadionā! Izklaides programmu stadiona robežās sāksim jau pulksten 17:30. Biļetes variet iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un internetā ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/europa-league-3-kvalifikacijas-raunds–riga-fc-hjk-helsinki-292021/ ), kā arī pirms spēles sākuma to būs iespējams izdarīt Daugavas stadiona kasēs.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?