Latvijas kausa trofeja. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Preiļu novada stadionā noskaidrojās ”Riga” FC pretiniece Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā. Pēc nedēļas dosimies uz Preiļiem, kur sāksim jauno ceļu līdz Latvijas kausa trofejai, kuru kluba pastāvēšanas vēsturē vēl nav izdevies iegūt.

Latvijas futbola 1. līgas komanda Preiļu BJSS šovakar savā laukumā ļoti pārliecinoši ar 6:0 sagrāva ”Pļaviņas”. Trīs vārtus guva Rolands Putāns, bet pa precīzam sitienam Matīsam Babrim, Mikam Babrim un Aleksandram Trūpam. Pēc pirmā puslaika mājinieki bija priekšā ar komfortablu 2:0.

Pirms šīs sezonas tika nolemts, ka turpmāk Latvijas kausa ieguvēju noskaidros jau rudenī, tādējādi 2017. gadā kausa trofeja tiek izcīnīta divreiz. 2016./2017. gada kausa izcīņa ”Riga” FC noslēdzās ar daudz atstātām emocijām un lielu vilšanos – finālā pēcspēles sitienu sērijā piekāpās ”Ventspilij”, lai gan lieliskas iespējas nodrošināt uzvaru bija gan papildlaikā, gan pēcspēles sitienos. Tādējādi arī neizdevās jau šosezon garantēt vietu Eiropas līgas kvalifikācijā.

Pēc kausa fināla bija vajadzīgs laiks, lai komanda pilnībā atgūtos gan fiziski, gan psiholoģiski, taču pakāpeniski rezultāti uzlabojās un šobrīd ieņemam Latvijas futbola Virslīgas 2. vietu un esam gatavi sākt jauno cīņu par Latvijas kausa trofeju.

1/8 fināla spēli starp Preiļu BJSS un ”Riga” FC paredzēts aizvadīt 9. jūlijā Preiļu novada stadionā. Mača sākums, visticamāk, būs pulksten 16:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?