Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle starp ”Riga” FC un ”Jelgava” komandām tiks aizvadīta 13. septembrī pulksten 19:00 Skonto stadionā, nevis nākamās nedēļas trešdienā, kā tas bija paredzēts iepriekš.

Šādas izmaiņas veiktas sakarā ar Skonto stadiona sagatavošanās darbiem 3. septembra Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlei, kurā Latvijas valstsvienība spēlēs pret Šveici. Veiksmīga bijusi arī vienošanās starp ”Riga” FC un ”Jelgavu”, kā rezultātā arī mainīts spēles datums!

Jāpiemin, ka pēc veiktajām izmaiņām Latvijas kausa izcīņas izspēlē 2017. gadā trofeja tiek izcīnīta divreiz. 2016./2017. gada kausa izcīņas finālā ”Riga” FC pēcspēles sitienu sērijā piekāpās ”Ventspilij”.

2017. gada kausa ievadā astotdaļfinālā ”Riga” FC ar 5:0 pārspēja Latvijas futbola 1. līgas komandu Preiļu BJSS. Pēc tam izloze lēma, ka 1/4 finālā jāspēlē pret ”Jelgavu”. Latvijas Futbola federācija šodien arī paziņoja, ka otro reizi pēc kārtas kausa fināls tiks aizvadīts Skonto stadionā. Lielā finālspēle notikšot 18. oktobrī.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?