Vladislavs Gabovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Ceturtdien oficiāli varam paziņot, ka no Kipras augstākās līgas čempionāta vienības “Paphos” FC uz īres tiesībām ”Riga” FC savu sastāvu pastiprina ar Latvijas valstsvienības aizsargu Vladislavu Gabovu. 

Karjeru Vladislavs uzsāka 2003. gadā “Multibankas” sastāvā 1. līgas čempionātā, pēc tam uzspēlēja arī “Audas” un “Olimpa” sastāvā, bet 2006. un 2007. gadā kopumā 42 nospēlēja Igaunijā, Tallinas TVMK rindās. 2008. gadā Gabovs atgriezās Latvijā un pievienojās Daugavpils “Daugavai”. Pēc tam sekoja sezonā citā Daugavpils vienībā ”Dinaburg”, un 2010. gadā labās malas aizsargs pārcēlās uz “Ventspili”, ar ko 2011. gadā kļuva par Latvijas čempionu.2010./2011. gada sezonā Gabovs ieguva arī Latvijas kausa trofeju. Divu sezonu laikā “Ventspilī” Vladislavs guva arī divus vārtus.

Nākamo sezonu Gabovs uzsāka citā Latvijas futbola Virslīgas vienībā ”Metta/LU”, kur nospēlēja 22 spēles, bet 2013. gadā tika parakstīts līgums ar Rīgas “Skonto”, ar ko izdevās iegūt Latvijas futbola Superkausu un uzspēlēt kausa izcīņas finālā. 2014. gadā Gabovs bija viens no ”Skonto” līderiem, tādējādi diezgan loģiski varēja sagaidīt futbolista pārcelšanos uz citas valsts čempionātu.

2015. gadā Vladislavs vienojās ar Krievijas Nacionālās līgas (FNL) vienību Saratovas “Fakel”, kur gan paspēja nospēlēt tikai piecas spēles. Pēc tam Gabovs pārcēlās uz Polijas Ekstraklases klubu Kjelces “Korona”, kur diezgan ātri kļuva par stabilu vienības pamatsastāva futbolistu. 2015./2016. gada sezonā Vladislavam 33 spēles Ekstraklasē. 2016./2017. gada sezonā Gabovs nospēlēja 17 spēles, sezonas otrajā pusē gan zaudējot vietu pamatsastāvā.

Leģionāra karjeru Vladislavs turpināja un pēdējo sezonu pavadīja Kipras augstākās līgas klubā “Paphos” FC. Pafas pilsētas sastāvā aizsargs bija stabila vērtība un piedalījās 25 spēlēs. Komanda vēl sezonu iepriekš spēlēja otrajā līgā, bet šosezon pārliecinoši saglabāja vietu starp Kipras čempionāta spēcīgākajām komandām. Vēl 13. maijā Gabovam bija noslēdzošā spēle Kiprā, bet šobrīd latvietis jau ir parakstījis līgumu uz īres tiesībām ar ”Riga” FC. Vladislavs klātienē apmeklēja 16. maija spēli Skonto stadionā pret ”Liepāja/Mogo”.

Jāpiemin, ka Gabovs ir arī Latvijas valstsvienības futbolists, un izlases kreklā labās malas aizsargs aizvadījis 34 spēles. Pēc Kipras sezonas noslēguma Vladislavs aptuveni nedēļu atpūtīsies, bet pēc tam ir pilnībā gatavs palīdzēt izlasei Baltijas kausa izcīņā, kas startēs jūnija sākumā.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?