Latvijas nacionālā izlase ar Vladislavu Gabovu, Ivanu Lukjanovu un Denisu Rakelu sastāvā startējusi UEFA Nāciju līgas turnīrā, pirmajās divās spēlēs iekrājot vienu punktu par neizšķirtu pret Andoru, kam sekoja 0:1 zaudējums pret Gruzijas valstsvienību.

Pirmo spēli Latvijas izlase aizvadīja 6. septembrī Daugavas stadionā pret potenciālo grupas pastarīti Andoru. Visas spēles gaitā Latvijai bija liels pārsvars bumbas kontrolē, taču uzbrukuma darbībās pietrūka sapratnes, radošu darbību, kā rezultātā bīstamu momentu šajā spēlē pie Andoras vārtiem praktiski nebija. Arī Andrim Vaņinam nevienā epizodē izteikti jāglābj komanda nebija, un Latvijas un Andoras spēlē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts – 0:0.

Visi trīs ”Riga” FC futbolisti Gabovs, Lukjanovs un Rakels devās komandas sākumsastāvā un nospēlēja visu spēli. Gabovs darbojās labā aizsarga pozīcijā, Ivans Lukjanovs cīnījās labā malas vidējā līnijā, bet Rakels spēlēja zem uzbrucējiem.

Pret Gruzijas izlasi bija pilnībā citādāka spēle, kurā pretinieki bija tie, kas kontrolēja notikumus laukumā, vairāk uzbrukuma, un šāds futbols mūsu komandai bija jūtami pateicīgāks. Latvieši sagaidīja dažas iespējas pretuzbrukumos, kuras gan palika neizmantotas. Aizsardzībā darbojāmies disciplinēti, bet spēles liktenis tika izšķirts, kad otrajā puslaikā galvenais tiesnesis uz Latvijas vārtiem nozīmēja apšaubāmu 11 metru soda sitienu, un Vaņins komandu nespēja glābt – zaudējums ar 0:1.

Gabovs un Lukjanovs atkal bija komandas sākumsastāvā, bet Rakels cīņā iesaistījās otrajā puslaikā. Visiem trīs futbolistiem tagad būs pāris brīvdienas, pēc kurām viņi pievienosies ”Riga” FC treniņiem. Rīdzinieki turpina nelielo nometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, bet nākamā spēle Virslīgas turnīrā būs 15. septembrī Slokas stadionā pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 14:00.