Oļegs Laizāns pēc izcīnītās 5:0 uzvaras Latvijas kausa izcīņā pret Preiļu BJSS sacīja, ka ir psiholoģiski ir ļoti sarežģīti vasaras mēnešos spēlēt tik maz un tikai trenēties, tāpēc arī šādas spēles pret ne tik spēcīgām komandām ir patīkamas. 

”Preiļos pēdējo reizi spēlēju ļoti sen, šķiet, tas vēl bija zālē kopā ar treneri Mihailu Koņevu. Tas bija kaut kāds jaunatnes čempionāts, varbūt kādi 15 gadi man tad bija. Atmosfēra mačā bija kā 1. līgas spēlē, atceros to visu no laika, kad spēlēju ”Gulbenē”. Uz spēlēm nāk sava auditorija. Laukums nebija slikts. Mums tādu Rīgā ir maz,” pirmajos iespaidos pēc spēles Preiļos dalās Latvijas izlases un ”Riga” FC centra pussargs Laizāns.

Oļegs pastāstīja par spēles gaitu: ”Piekrītu, ka no sākuma viņi iesāka ar lielu azartu. Jāsaka gan, ka mēs ikdienā vairāk trenējamies uz mākslīgā seguma, tāpat sen nav bijušas spēles. Nedaudz bijām pazaudējuši to spēles ritmu, tāpēc bija problēmas pirmajās piecās minūtēs. Neteiktu, ka grūtības bija viņu sniegumu dēļ, bet mēs paši bijām pārāk atslābuši. Vajadzēja gūt vienu divus vārtus pirmajā puslaikā, nav svarīgi. Galvenais bija izpildīt trenera uzstādītos uzdevumus. Iesitām, 5:0, svarīgākais, ka nav traumu. Strādāsim tālāk!”

Laizānam bija arī viedoklis par to, ka vasarā spēlējam tik ļoti maz: ”Manas karjeras laikā kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Sezona it kā rit pilnā sparā, vajadzētu būt spēlei pēc spēles, bet mēs nespēlējam. Nezinu, kas tā sastāda to kalendāru. Bardaks! Reāli mums tagad ir vēl jāgaida, kā kura komanda nospēlēs Eirokausos, vēl izslēdza ”Babīti”…Žēl, protams, ka ”Ventspils” izkrita, bet vismaz mums būs spēle pret viņiem. Jēga no treniņiem…Ar to ir par maz. Viena lieta ir trenēties, otra – spēlēt.”

Tāpat Laizāns izteicās par komandas pēdējiem papildinājumiem transfēru periodā: ”Sato, protams, jau sen zinu. Viņu visa zina, līmenis ir labs. Minori ir tāds nestandarta futbolists. Atbrauca arī Serbijas un Melnkalnes spēlētāji…Neko sliktu nevaru teikt, protams, līmenis viņiem ir labs, bet nav skaidrības, spēļu nav. Domāju, ka viņi paši arī vēl nedaudz nesaprot, kā būs. Ir grūti atbraukt uz jaunu komandu un tikai trenēties. Nekas, galvenais, ka puiši ir labi.”

Piektdien ”Riga” FC Skonto stadionā pulksten 18:00 aizvadīs pārbaudes spēli ar Kipras augstākās līgas klubu ”Paphos” FC.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?