Oļegs Laizāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC futbolista Oļega Laizāna, kurš pēc 11 mēnešu pārtraukuma atgriezās “Riga” FC pamatsastāvā Virslīgā mačā, komentārs pēc izcīnītās 2:0 uzvaras pret “Ventspili”.

“Nav noslēpums, ka man bija nopietns savainojums, netipisks. No sākuma bija nepareiza diagnoze. Kā sanāca, tā sanāca. Principā decembrī sāku trenēties kopējā grupā, bet janvārī jau biju gatavs spēlēt. Treniņnometnē uzņēmu fizisko formu. Protams, bija ļoti grūti, jo ārstēšanās bija sarežģīta. Visu laiku bija jāspēj atrast spēks, lai turpinātu šo cīņu. Paldies visiem ārstiem, kas ar mani strādāja.

Protams, ka atgriešanos ļoti gaidīju. Tagad viss ir kārtībā ar veselību. Gribu pateikt paldies arī izlases galvenajam trenerim Slavišam Stojanovičam, kurš izsauca mani un deva iespēju atgriezties lielajā futbolā. 11 mēneši bija pagājuši kopš pēdējo reizi nopietni spēlēju Virslīgā, pēc mēneša būtu jau gads. Esmu ļoti priecīgs, pie tam atgriezos ar ļoti svarīgu uzvaru pret “Ventspili”,” par atgriešanos komandas pamatsastāvā stāsta Oļegs Laizāns, kurš iepriekšējo reizi starta vienpadsmitniekā izgāja 2018. gada 21. maija spēlē pret RFS.

“Man ir 32 gadi, bet nedomāju, ka tā ir problēma, ja viss ir kārtībā. Gaidīju iespēju, pie tam ļoti palīdzēja izlase. Nospēlēju ar Poliju, tur sapratu, ka viss ar kāju ir kārtībā. Mierīgi varēju spēlēt, fiziski arī biju gatavs. No decembra biju smagi trenējies. Gandrīz sanāca spēlēt ar asarām acīs. Bija uztraukums, bet viss izdevies. Man šī bija emocionāla spēle. Maz cilvēku zina, kā es mocījos, caur ko bija jāiziet,” turpina Laizāns.

Oļegs arī izteica savas domas par kopējo komandas sniegumu: “Pagaidām vēl pierodam viens pie otra. Nav pirmais gads, kad komandā ir labi spēlētāji, izlašu spēlētāji, spēcīgi leģionāri, taču rezultātu nevar sasniegt ar spēlētājiem vien. Ir jābūt spēles disciplīnai. Tagad ir jauns treneris mums, ir jauni taktiskie risinājumi, vēl pierodam. Bet galvenais būs rezultāts. Ja rezultāts būs, tad viss būs kārtībā. Ja būtu zaudējuši, tad meklētu kaut kādus iemeslus. Izcīnot uzvaras, ir vieglāk gatavoties tālāk.”

20. aprīlī RTU stadionā Rīgas derbija ietvaros spēlēsim ar RFS. “Skaidrs, ka mēs gatavosimies izcīnīt uzvaru. RFS, “Valmiera” vai “Metta” – vienalga! Spēlētājiem, manuprāt, nav tik lielas nozīmes tam, ka pretī būs RFS. Jā, spēle pret RFS varbūt ir principiālāka skatītājiem. Futbolistiem visas spēles ir sarežģītas, pie tam spēlējam uz mākslīgā seguma.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?