Oļegs Laizāns. Foto: LFF

”Riga” FC centra pussargs Oļegs Laizāns saņēmis izsaukumu no Latvijas nacionālās izlases galvenā trenera Aleksandra Starkova dalībai divās pārbaudes spēlēs. Savukārt Daiņa Kazakeviča vadīto Latvijas U21 izlasi gaidāmajā pārbaudes spēlē pārstāvēs uzreiz četri ”Riga” FC futbolisti. 

Latvijas valstsvienības galvenais treneris izsaucis trīs vārtsargus, sešus aizsargus, deviņus pussargus un četrus uzbrucējus. Pussargu līnijā darbosies arī ”Riga” FC centra pussargs Oļegs Laizāns. 30 gadus vecais Laizāns ir viens no pieredzes bagātākajiem futbolistiem šajā izlases sasaukumā. Pussargs nacionālās izlases kreklā aizvadījis 43 spēles un vairāk ir tikai vārtsargu līnijas līderim Andrim Vaņinam, kuram valstsvienībā jau 88 spēles.

Latvijas izlase martā aizvadīs divas pārbaudes spēles – 22. martā cīņa pret iepriekšējā ciklā labi iepazīto Fēru salu izlasi, savukārt 25. martā mačs pret Gibraltāru. ”Spēlēs pret Fēru salām un Gibraltāru vēlamies iespēlēt komandas pamatsastāvu un uzlabot sadarbību gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vēlamies uzvarēt un kļūt vēl gatavāki UEFA Nāciju līgas spēlēm,” tā atzīmējis Latvijas izlases galvenais treneris A.Starkovs.

Neilga treniņnometne no 18. līdz 23. martam paredzēta arī Daiņa Kazakeviča vadītajai Latvijas U21 izlasei. Izsaukumu saņēmuši uzreiz četri ”Riga” FC futbolisti – Viktors Litvinskis, Antonijs Černomordijs, Krišs Kārkliņš, kā arī starpsezonā sevi labi pierādījušais 1998. gadā dzimušais uzbrucējs Aleksejs Davidenkovs. U21 izlase pārbaudes spēli aizvadīs 22. martā Moldovā.

Litvinskis karjeras laikā pārstāvējis visas Latvijas jaunatnes izlases, bet U21 izlasē aizvada jau otro cikli un ir nospēlējis 13 spēles. Arī Černomordijs U21 izlases cikla aizvada otro kvalifikācijas ciklu un tāpat kā Viktors laukumā ir devies 13 mačos. Kārkliņš mūsu komandai pievienojās šajā starpsezonā, bet U21 izlases kreklu mugurā ir vilcis deviņās kvalifikācijas spēlēs. 19 gadus vecais Davidenkovs ir pārstāvējis gan U17, gan U19 izlases, bet U21 izlasē oficiālās spēlē Aleksejs laukumā vēl nav devies.

Vēlam veiksmi ”Riga” FC futbolistiem Latvijas izlasēs! Novēlam labas spēles, uzvaras un gaidām Jūs atpakaļ treniņos! Lai viss izdodas, turēsim īkšķus!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?