Ņikita Juhņevičs un Viktors Litvinskis. Foto: LFF

Pēc treniņnometnes un pārbaudes spēles aizvadīšanas Latvijas U21 izlases kreklā ”Riga FC” atgriezušies trīs mūsu futbolisti – Vladislavs Kurakins, Viktors Litvinskis un Ņikita Juhņevičs.

Vakar Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas U21 izlase ar 4:2 apspēlēja pagājušās sezonas ”SynotTip” futbola Virslīgas uzvarētāju Jūrmalas ”Spartaku”. Izlase jau pirmajā puslaikā guva trīs vārtus un atradās vadībā ar 3:1. Otrajā spēles daļā komandas apmainījās ar vārtiem, un U21 komanda izcīnīja drošu uzvaru ar rezultātu 4:2.

”Riga” vārtsargs Vladislavs Kurakins un aizsargs Viktors Litvinskis abi ieņēma vietu Latvijas izlases pamatsastāvā, bet pussargs Ņikita Juhņevičs spēlē iesaistījās otrajā puslaikā, tādējādi laukumā izejot visiem trim ”Riga” futbolistiem.

Jāatgādina, ka uzaicinājumu pievienoties U21 izlasei bija saņēmis arī centra aizsargs Antonijs Černomordijs, taču pieņēmām lēmumu, ka futbolistam jāpaliek kluba rīcībā, lai pilnībā atkoptos pēc nepatīkamā savainojumu un lieki neriskētu ar Antonija veselību.

Jau šodien visi Kurakins, Litvinskis un Juhņevičs atgriezās kluba rīcībā, turpinot sagatavošanās procesu 2017. gada sezonai.