Vladislavs Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājam Jums “Riga” FC vārtsarga Vladislava Kurakina komentāru par sāpīgo zaudējumu iepriekšējā spēlē, kā arī par gaidāmo cīņu svētdien Latvijas kausa izcīņā pret Daugavpils komandu. Vladislavs neslēpj: “Nākamā spēle obligāti ir jāuzvar”.

“Riga” FC vārtsargs Vladislavs Kurakins, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja čempioni ”Spartaku” atcerējās sāpīgo zaudējumu iepriekšējā mačā: “Jau pirms spēles aptuveni zināju, kāda būs spēle, jo zinu spēlētājus, zinu, kā kopumā tur darbs notiek – plusus, mīnusus…Pats bīstamākais bija viņu pretuzbrukumi, pēc kuriem arī ielaidām vārtus. Arī pašiem bija momenti, taču nespējām realizēt. Zināju, no kurienes varētu būt briesmas, un tā arī viss notika.”

“Skaidrs, ka zaudējums bija sāpīgs iepriekšējā mačā, taču uzskatu, ka vienalga punktu tur varējām dabūt. Neviens galvas tagad nenokar, vēl priekšā daudzas spēles. Protams, ka noskaņojums tagad ir kaujiniecisks. Vadība uzdevumus mums pateica skaidrus – uzvarēt šo spēli un uzvarēt visā kausa izcīņā, lai pēc iespējas ātrāk varam tikt Eirokausos. Visi to saprot, esam pieauguši cilvēki un saprotam, ka tagad ir jāuzvar un jāiet tālāk,” turpināja Kurakins.

“Pats jūtu, ka Rīgas komandā esmu progresējis. Pirmajās divās spēlēs vārtus neielaidu, ieguvu pārliecību, kas vārtsargam ir ļoti svarīgi. Progress ir…Deniss Romanovs spēj gan pajokot, gan būt agresīvāks. Var jau arī just, ka trenera darbā vēl mācās, bet mani viss apmierina, viss ir labi,” stāsta Vladislavs.

Kurakins ir Daugavpils futbola audzēknis, un tieši pret šīs pilsētas komandu aizvadīsim Latvijas kausa 1/4 fināla spēli: ”Cik esmu dzirdējis, tad šobrīd tur spēlē gados jauni futbolisti, ir arī daži pieredzējušie, bet pārsvarā 1999. gadā dzimušie puiši. Arī šī komanda viņiem ir talantīga. Ļoti svarīgi būs ātri gūt vārtus, tad jau vajadzētu būt vieglāk. Ja tas neizdosies, tad viņi iegūs emocijas un var būt grūtāk. Nekādā gadījumā nedrīkst nenovērtēt pretiniekus. Treneris mūs noskaņos, un mēs būsim gatavi!”

Latvijas kausa izcīņas 1/4 finālu maču aizvadīsim svētdien RTU stadionā. Mača sākums pulksten 14:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?