Latvijas U21 izlase. Foto: LFF

”Riga” FC futbolisti šajās dienās aizstāv Latvijas izlašu krāsas. Latvijas nacionālā izlase ar kapteini Kasparu Gorkšu sastāvā ar 1:3 zaudēja spēcīgajai Ungārijai, bet Vladislavs Kurakins un Viktors Litvinskis palīdzēja Latvijas U21 izlasei izcīnīt punktu pret Ukrainu – 1:1. 

Latvijas nacionālā izlase Budapeštā Pasaules kausa kvalfikācijas cikla spēlē itin ātri nonāca iedzinējos ar 0:2, bet Ginta Freimaņa vārti pirmajā puslaikā vēl deva cerību (1:2). Otrajā nogrieznī latvieši neizmantoja savas iespējas, bet ungāri guva vēl vienus vārtus pēc standarsituācijas un sagādāja Latvijai zaudējumu ar 1:3. Jāatzīmē, ka izlasei tas bija jau astotais zaudējums pēc kārtas.

”Riga” FC kapteinis un centra aizsargs Kaspars Gorkšs kā ierasts ar kapteiņa apsēju uz rokas devās mūsu izlases sākumsastāvā un aizvadīja pilnu spēli. Oļegs Laizāns šajā spēlē nevarēja piedalīties diskvalifikācijas dēļ. Jau šovakar pulksten 21:45 Latvijas izlase savu neveiksmju sērija mēģinās pārtraukt pret FIFA ranga 4. vietas īpašnieci Šveici. Šajā spēlē piedalīties varēs arī Laizāns.

Savukārt U21 izlase aizvadījusi otro spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla ietvaros. Pirmajā spēlē mūsējie spēlēja neizšķirti 0:0 pret Andoru, bet pret talantīgāko Ukrainas U21 izlasi Daiņa Kazakeviča trenētā komanda demonstrēja kvalitatīvāku futbolu un nebija tālu no nedaudz negaidītas uzvaras, šoreiz nespējot noturēt minimālu pārsvaru un cīnoties neizšķirti 1:1.

Gan ”Riga” FC vārtsargs Vladislavs Kurakins, gan aizsargs Viktors Litvinskis spēlēja komandas starta vienpadsmitniekā un nospēlēja visas 90 minūtes. 5. septembrī Latvijas U21 izlase aizvadīs spēli pret Pasaules kausa uzvarētāju U20 vecumā Anglijas izlasi. Mūsu futbolistiem tā būs liela pieredze un iespēja cīnīties pret daudziem Anglijas Premjerlīgas futbolistiem.

Turam īkšķus par mūsu futbolistiem un Latvijas izlasēm arī nākamajā spēlēs. Lai izdodas demonstrēt skaistu futbolu un sasniegt vēlamo rezultātu!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?