Sergejs Kožans. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC futbolists Sergejs Kožans, kurš turpina atkopties pēc ļoti nopietna savainojuma, turpinājumā strādās ar kluba dublieru komandu un kļūs par galvenā trenera Mihaila Koņeva asistentu. 

31 gadu vecais aizsargs karjeras laikā trīs sezonas pavadīja Polijas Ekstraklasē, bet sezonu nospēlējis Baltkrievijas spēcīgākajā čempionātā. Tāpat Sergejs ir spēlējis vairākos Latvijas čempionāta klubos, kā arī divās Polijas pēc spēka otrās līgas vienībās un Lietuvas pilsētas Šauļu futbola klubā.

2016. gadā Kožans pievienojās “Riga” FC, bet pievīla veselība, un Sergejs savainojuma dēļ piedalījās tikai divās spēlēs, izlaižot visu sezonas otro daļu. Kožans bija apņēmības pilns futbola laukumā sevi pierādīt 2017. gadā, bet diemžēl atkopšanās pēc savainojuma ir nedaudz ilgāka nekā sākotnēji cerējām.

Bez futbola spēlēšanas Kožans cītīgi mācās futbola treneru kursos, un sezonas turpinājumā kļūs par dublieru komandas galvenā trenera Mihaila Koņeva asistentu. Kad Sergejs būs gatavs atgriezties, ar savu padomu pieredzējušais futbolists palīdzēs arī laukumā.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?