Ravils Sabitovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC galvenā trenera asistenta amatā oficiāli apstiprināts 51 gadu vecais Ravils Sabitovs! Trenera karjerā strādājis daudzos Krievijas klubos, vadījis Krievijas U19 izlasi, kā arī pāris gadus jau strādājis Latvijā!

Ravils Sabitovs ir dzimis 1968. gada 8. martā Krievijas galvaspilsētā Maskavā. Ravils ir Maskavas “Dynamo” audzēknis, kur arī aizvadīja savas pirmās sešas sezonas, un šajā klubā 1996. gadā Ravils arī noslēdza futbolista karjeru. Aizsarga pozīcijā Sabitovs pārstāvējis arī citus Maskavas klubu “Lokomotiv”, Gruzijas vienību “Dinamo Sukhumi”, bet 1994. gadā Sabitovs spēlēja Beļgijas klubā “Waregem”.

Trenera karjeru Ravils sāka 1997. gadā Krievijas klubā “Khimki”, kur jau nākamajā sezonā kļuva par galveno treneri. “Khimki” klubā Sabitovs nostrādāja līdz 2002. gadam (ar viena gada pārtraukumu, kad 2000. gadā treneris vadīja “Titan Reutov”.

2003. gadā Sabitovs tika apstiprināts par Krievijas U-19 izlases galveno treneri, strādājot ar vairākiem šobrīd labi zināmiem Krievijas futbolistiem. Šajā amatā treneris bija līdz 2007. gadam, pēc kā treneris vadīja Krievijas klubu Maskavas “Torpedo”, bet 2009. gadā Ravils kļuva par Kazahstānas kluba “Tobol” galveno treneri.

2012. gadā Sabitovs daļu sezonas nostrādāja Latvijas klubā “Daugava” no Daugavpils, kas vēlāk tajā sezonā izcīnīja Latvijas čempiontitulu. Nākamās sezonās Sabitovs vadīja tādus klubus kā “Millypuro” (Somija), “Sakhalin” (Krievija) un “Tekstilshchik” (Krievija). Pēc tam līdz 2018. gada vasarai Sabitovs ieņēma “Jelgavas” galvenā trenera amatā, šajā laikā vairākas reizes radot lielas problēmas arī rīdziniekiem. Pēdējā pieturvieta Sabitovam bija Krievijas klubā “Akhmat”, kur Ravils ieņēma galvenā trenera asistenta amatu.

Laipni lūgts čempionu sastāvā, Ravil!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?