Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs Mihails Koņevs pēc 2:0 uzvaras Latvijas kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē pret Jūrmalas ”Spartaku” sacīja, ka beigās bija labas iespējas gūt trešos vārtus un izšķirt cīņas likteni, bet tagad mūsējos sagaida grūta spēle viesos. 

Mihails Koņevs, “Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs: “Tagad kausa pusfināls tiek aizvadīts divās spēlēs, kas šajā cīņā bija jūtams. No sākuma bija piesardzīga spēle, ”Spartaks” vairāk kontrolēja bumbu, mēs koncentrējamies uz aizsardzību, kompaktumu. Īpaši jau laukuma vidusdaļā, jo atcerējāmies pirmo spēli čempionātā pret ”Spartaku”, kad kļūdas vidējā līnijā noveda pie zaudētiem vārtiem. Labojām pieļautās kļūdas, daudz pie tā strādājām.

Viss izšķirsies otrajā spēlē. Paldies komandai, kas izturēja līdz beigām. Izskaņā varējām gūt arī trešos vārtus, kas, iespējams, jau izšķirtu cīņas likteni. Kā sanāca, tā sanāca. Viesos nebūs viegla spēle. Vienīgais, par ko tiešām žēl, mums atkal no sastāva ir izkritis aizsargs – Antonijam Černomordijam ir lauzts deguns. Visticamāk, būs operācija. Domāju, ka viņš nākamajā spēlē nepiedalīsies.”

Tāpat treneris izteica prieku, ka labu fizisko formu uzņem pirmo vārtu autors Valērijs Šabala. ”Zinu Valēriju ilgus gadus, viņam ļoti svarīgi bija gūt vārtus. Tagad viņš gan iesita, gan sagādāja komandai iespēju izpildīt pendeli. Domāju, ka viņam sniegums turpinājumā būs ar augšupejošu līkni.”.

Mareks Zubs: “Manuprāt, šī nebija pietiekami interesanta spēle. Tā parasti notiek, ka kausa spēles ir pavisam citādākas. Tagad pusfināla ir noslēdzies pirmais puslaiks, tā varam teikt. Pārtraukumā ir divas bumbas mūsu vārtos. Mēs gaidīsim pretiniekus savā laukumā. Svarīgākais brīdis bija pirmie vārti. “Riga” negaidīti guva vārtus – mums pietrūka komunikācijas starp centra aizsargiem un vārtsargu. Pretiniekiem bija viegli gūt vārtus. Pēc tam nespējām atrast īsto ritmu, savu spēles stilu. Dažreiz notiek kā boksā – sākumā saņem vienu sitienu un pēc tam ir grūti atgūties.”

30. aprīlī ”Riga” aizvadīs spēli viesos uz dabīgā seguma laukuma Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pret ”Jelgavu”. Mača sākums pulksten 18:00. Kausa pusfināla atbildes spēles Kauguru vidusskolas laukumā risināsies 3. maijā pulksten 18:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?