Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC galvenā trenera Mihaila Koņeva komentārs pirms rītvakar gaidāmās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 3. kārtas spēles pret Somijas HJK.

Mihails Koņevs: “Pie šāda grafika, protams, nav viegli. Tagad spēle, pēc tam cīņa pret RFS, pāris dienas un dodamies uz Somiju, tālāk jau Liepāja. Psiholoģijai būs ļoti liela nozīme, jo šobrīd arī jāsaprot, ka pareizi rotēt ar sastāvu. Čempionātā daudz ietekmē leģionāru limits. Ja izdosies sasniegt rezultātu pret RFS un Liepāju, tad nokļūsim ļoti labās pozīcijās cīņā par Latvijas čempiontitulu, tāpēc arī nedrīkstam aizmirst par šīm spēlēm. Vienā sastāvā spēlēt visu laiku ir grūti. Ļoti svarīgi, lai arī paši spēlētāji šo situāciju pareizi saprastu.

Esam noskatījušies un izanalizējuši četras spēles HJK spēles. Tā ir laba, starptautiska līmeņa komanda, var teikt, ka Eiropas vidusmēra komanda. Ļoti labi un kompakti spēlē aizsardzībā. Ir arī individuāli spēcīgi futbolisti. Šobrīd čempionātā komanda ir piektajā vietā, bet ļoti labi cīnījās pret Serbijas čempioni “Crvena Zvezda”, kurai patiešām neklājās viegli. Šajās spēlē daudz izšķirs tas, kura komanda funkcionāli būs labāk gatava šai cīņai. Nedrīkst pieļaut muļķīgas kļūdas. Uzskatu, ka mums ir labas iespējas tikt tālāk.

Mums vēl nav tik liela pieredzes Eiropas līmenī. Nedomāju, ka liela nozīme ir tam, vai pirmā spēle ir mājās vai viesos. Protams, ka mēs centīsimies gūt pēc iespējas vairāk vārtus jau pirmajā mačā, taču ļoti svarīgi ir arī neielaist vārtus. Pats esmu daudz spēlējis šajā stadionā. Visu cieņu, ka šis stadions atkal ir sagatavots futbola spēļu aizvadīšanai. Tomēr uzskatu, ka šeit ir jāaizvada daudz treniņu, lai pilnībā pierastu pie visiem izmēriem, daudz ietekmē skrejceļš, kas ir starp tribīnēm un laukumu. Mēs vienalga izdarīsim visu iespējamo, lai savu skatītāju priekšā izcīnītu uzvaru.”

Spēle rīt pulksten 19:00 startēs Daugavas stadionā! Izklaides programmu stadiona robežās sāksim jau pulksten 17:30. Biļetes variet iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un internetā ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/europa-league-3-kvalifikacijas-raunds–riga-fc-hjk-helsinki-292021/ ), kā arī pirms spēles sākuma to būs iespējams izdarīt Daugavas stadiona kasēs.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?