Mihails Koņevs, Aleksandru Kurtejans un Artis Lazdiņš. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jūsu uzmanībai teksta formātā treneru komentāri pēc vakardienas Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēles, kurā ”Riga” ar 3:0 sagrāva ”Jelgavu”. Pagalam neapmierināts pēc spēles bija jelgavnieku galvenais treneris Aleksandru Kurtejans, bet ”Riga” galvenā trenera vietas izpildītājs Mihails Koņevs atzīmēja, ka komanda izpildījusi spēles plānu. 

Mihails Koņevs, “Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs: ”Komanda pilnībā izpildīja spēles plānu, kaut gan uz zaļā laukuma spēlējām pirmo reizi. Mums pat nebija neviena treniņa uz dabīgā seguma. Uzdevums bija bumbas kontrole, ātra pāreja uzbrukumā. Gatavojāmies asai cīņai no pretinieka puses, taču ne rupjai spēlei. Nezinu, kāpēc no “Jelgavas” puses izveidojās šāda spēle un kādas viņiem ir pretenzijas.

Esam apmierināti gan ar rezultātu, gan komandu, kura parādīja raksturu un galvenais nepavilkās uz tādu pašu futbolu. Esam apmierināti un tagad jau pēc pāris dienām mūs gaida ļoti svarīga spēle kausa izcīņā ar “Spartaku”. Tagad galvenais atjaunoties un iet tālāk. Piekritīšu, ka līdz pirmajam noraidījumam bija cieša spēle, bez momentiem – katrs meklēja savus trumpjus. Bija brīži, kad bumbu vairāk kontrolēja “Jelgava”, brīžiem mēs. Tam piekrītu.”

Treneris arī pastāstīja, kāda ir situācija ar Valēriju Šabalu: ”Viņam ir pārsista seja. Sabijāmies, jo viņam nesen bija lauzts deguns. Viņam ir stipri sasitumi. Degunu sašūs un būs kārtībā. Paldies, ka viņš vēl nospēlēja zināmu laiku un tikai pēc tam paprasīja maiņu sāpju dēļ.”

Aleksandru Kurtejans, ”Jelgavas” galvenais treneris: ”Bija cīņa par teritoriju – mēs spēlējām uz priekšu, viņi spēlēja uz priekšu un centās savākt otro bumbu. Kaut ko novērtēt ļoti grūti. Pēc tam sarkanā kartīte, un viss apgriezās kājām gaisā. Vēlreiz jums teikšu, ka nekad neesmu apspriedis tiesnešus un neapspriežu. Man ir savi principi. Ja par sarkanajām kartītēm, tās bija jādod uz abām pusēm. Kaut kādu iemeslu dēļ tiek pamanīta tikai viena puse. Tāpēc nevēlos komentēt to, kas šodien notika futbola laukumā. Pēc futbola tas maz izskatījās.

Futbols tās ir divcīņas! Pārkāpumi bija no abu komandu puses, tāpēc varēja abiem būt sarkanā kartīte, bet nezinu kāpēc tika noraidīti tikai mūsu spēlētāji. Ja uzdevums bija vienas komandas bumbas kontrole un skaisti sagatavoties spēlei pret “Spartaku”, viņiem tas izdevās. Varēja vēl vienu noraidīt, tad pretiniekam padotos vēl ātrāki uzbrukumi. Tagad jūs dzirdējāt visu, ko es gribēju sacīt.”

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs jau 3. maijā, kad Latvijas kausa izcīņas atbildes spēlē viesos Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā spēlēs pret Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 18:00. Atgādināsim, ka pirmajā spēlē ”Riga” uzvarēja ar 2:0.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?