Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs Mihails Koņevs pēc laimīgās 2:1 uzvaras Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas spēlē pret ”Babīti/Dinamo” pateicās visai komandai par parādīto raksturu, taču atzīmēja, ka līdz šādam scenārijam spēles nedrīkst nonākt.

Mihails Koņevs, ”Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs: ”Gatavojāmies ļoti nopietni. Zinājām, ka spēle nebūs viegla, neskatoties uz to, ka komanda atrodas pēdējā vietā. Pēdējās spēlēs viņiem satura ziņā bija labas spēles. ”Babīte” atņēma punktus RFS, varēja uzvarēt ”Mettu”, 2:2 ar ”Spartaku”…Tāpēc gatavojāmies labai spēlei. Varbūt teikšu banālas lietas, bet, ja neiesit tu, iesit tev. Līdz 30. minūtei meklējām veidus, kā uzbrukt, tad pēc tam bija labi momenti. Četri minimums. Ja iesistu, domāju, spēle būtu citādāk.

Otrajā puslaikā vēl nespējam realizēt arī pendeli. Iepriecināja, ka komanda nepārstāja cīnīties, ticot, ka vēl var glābt situāciju. Varēja just, ka pretinieki ļoti cieši spēlē aizsardzībā, nosedza visas zonas, tāpēc pieņēmām lēmumu sūtīt uz priekšu Gorkšu un spēlēt ar tālajām piespēlēm, rēķinoties, ka viņš tur varēs labi pacīnīties. Viņš gan nometa bumbas partneriem, gan novērsa aizsargu uzmanību, bet Šabala tādās situācijās jūtās kā zivs ūdenī. Teikšu vēlreiz, ka nedrīkst novest spēli līdz tādam scenārijam, ir jāiesit ātrāk, taču labi, ka komanda parādīja raksturu, un futbola Dievs par to mūs atalgoja.”

Tāpat treneris izteica savas domas par sasniegto rezultātu 1. aplī: ”Ņemot vērā komandas potenciālu, spēlētāju atlasi, mums arī būtu jāatrodas augšgalā, bet komanda noteikti vēl var progresēt.” Savukārt šo spēli izlaidušie Antonijs Černomordijs, Oļegs Laizāns un Renē Miheličs atgriezušies komandas treniņos un, iespējams, jau būs gatavi nākamajam mačam.

Mihails Miholaps, ”Babīte/Dinamo” galvenais treneris: ”Nedaudz pietrūka, neizturējām. Divas kļūdas, divi ielaisti vārti. Protams, ir sāpīgi beigās šādi zaudēt, bet tāds ir futbols. Spēlējām, zinājām, ka pretinieku komanda daudz uzbruks. Likām uzsvaru uz aizsardzību, turējāmies, gaidījām savu iespēju, guvām vārtus, meklējām otrus, taču tas neizdevās un beigās paši ielaidām divus. Domāju, ka līdzjutējiem spēle patika, intriga bija. Apsveicu ”Riga” komandu ar uzvaru.”

Latvijas futbola Virslīgas otro apli iesāksim ar spēli 13. maijā RTU stadionā pret Liepājas futbolistiem. Mača sākums pulksten 14:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?