Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Piedāvājām Jums “Riga “galvenā trenera vietas izpildītāja Mihaila Koņeva un RFS galvenā trenera Andreja Kaļiņina komentārus pēc mūsu komandas uzvaras galvaspilsētas derbijā ar rezultātu 1:0.

Mihails Koņevs, ”Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītājs: ”Bija ļoti smaga spēle. Daudz taktikas. Neviens negribēja pieļaut pirmo kļūdu. Ļoti kompakta spēle, it īpaši pirmajā puslaikā. Kādos brīžos RFS bija labāks, kādos –  mēs. Pirmā puslaika beigās mums piederēja pārsvars. Bija divu līdzvērtīgu pretinieku līdzīga cīņa, kur mums nedaudz vairāk uzspīdēja veiksme.

Vienā no momentiem spējām nocīnīties līdz galam un iesist vārtus. Domāju, ka spēle bija līdz pirmajam golam. Esmu pateicīgs komandai, kurai katrā līnijā izdevās nospēlēt droši. Bija atsevišķas kļūda, taču kopumā spēle ir izdevusies. Liels paldies līdzjutējiem, kuri šādos laikapstākļos atnāca uz stadionu un visas spēles garumā atbalstīja abas komandas. Esam apmierināti gan ar rezultātu, gan ar pašu spēli. Ar optimismu skatāmies uz priekšu. Tagad gatavosimies kausa spēlei ar “Spartaku”. Labi iet spēlētājiem, kuri pašlaik vēl ir savainoti. Būs liela konkurence.”

Tāpat M.Koņevs atzīmēja, ka tuvu, lai atgrieztos sastāvā ir centra aizsargs Kaspars Gorkšs, tāpat arī Boriss Bogdaškins un Ēriks Punculs, bet vēlreiz atzīmēja, ka Artūram Zjuzinam būs jāizlaiž ilgāks periods, jo nepieciešama operācija.

Andrejs Kaļiņins, RFS galvenais treneris: ”Apsveicu “Riga” FC ar pelnītu uzvaru. Piekrītu kolēģim, kurš sacīja, ka uzvara bija smaga. Ir izveidojusies nepatīkama tradīcija, kad pretiniekam nomainās treneris tieši pirms spēles pret mums. Tas notiek jau trešo reizi – sākumā Homuha debitēja, pēc tam  Volčeks , un arī šodien ir jaunais treneris. Trešo reizi nevaram šādos apstākļos uzvarēt. Šāda tradīcija ir ļoti slikta. Piekritīšu, ka spēle bija akurāta. Centāmies izmantot mūsu uzbrukuma līnijas ātrumu. Diemžēl neizdevās. Spēle sanāca lēna un blīva. Iespējams, pie vainas bija laikapstākļi, taču akcentēšu, ka tie bija vienādi abām komandām.”

Jau rīt RTU stadionā pulksten 18:00 ”Riga” FC aizvadīs Latvijas kausa izcīņas pusfināla pirmo spēli pret Jūrmalas ”Spartaku”.