Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC oficiāli paziņo, ka galvenā trenera amatā apstiprināts Mihails Koņevs! 55 gadus vecais speciālists pēdējos gados vairākas reizes nodemonstrēja savu meistarību grūtos brīžos, svinot vienu uzvaru pēc otras, bet šosezon Mihaila vadībā esam Virslīgas līderi!

Koņevs “Riga” FC organizācijā strādā kopš pirmās dienas. Treneris strādājis gan ar jauniešiem, gan galveno komandu. Pēdējās sezonas Mihails vairākas reizes ieņēma “Riga” FC galvenā trenera vietas izpildītāja amatu.

Bet galvenais, ka katrā reizē, neskatoties uz to, cik sarezģīta būtu situācija, Mihails spēja atrast īsto pieeju, pareizi motivēt komandu un sasniegt tik ļoti svarīgo rezultātu. Arī pagājušajā sezonā tieši Mihaila vadībā komanda sāka augšupeju, ar Koņevu pie stūres komandai izcīnot piecas uzvaras pēc kārtas.

Šajā sezonā arī izveidojās situācija, ka “Riga” FC šķīrās ceļi ar galveno treneri, un Mihails kārtējo reizi bija gatavs strādāt un darīt to pēc labākās sirdsapziņas. Mihaila vadībā komandas sniegums krietni uzlabojās, demonstrējām skatāmāku futbolistu, sasniedzot arī rezultātu. Šobrīd “Riga” FC ar 34 punktiem 17 spēlēs ir čempionāta līdervienība, lai gan sezonas sākumā rezultāti nebija tie labākie.

“Riga” FC kluba vadība šobrīd jau oficiāli galvenā trenera amatā ir apstiprinājusi Mihailu Koņevu! Priekšā mums kopā ir daudz lielu uzvaru!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?