”Riga FC” futbolisti. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Aizvien straujāk startam tuvojas 2017. gada ”SynotTip” futbola Virslīgas čempionāts, un ”Riga FC” šodien uzsāka pēdējo treniņnometni pirms čempionāta sākuma. Komanda trenējas divas reizes dienā un visas domas velta futbolam, lai labākā gatavība būtu jau pirmajā spēlē.

Treniņnometni ”Riga FC” aizvada tepat Rīgā. Treniņi notiek divas reizes dienā, un kolektīvs kopā dzīvo ”Park Inn” viesnīcā. Kā jau iepriekš atzīmēja treneris, grūti treniņi būs līdz 28. februārim, kad arī paredzēta spēle RTU stadionā pret ”Skonto”, bet pēc tam slodzes tiks samazinātas.

Jau šobrīd treniņos piedalās uzbrucējs Hizirs Apajevs. ”Spēlētājs, kurš sevi ir pierādījis Krievijas Nacionālajā līgā, arī Premjerlīgā. Pats viņam sekoju līdzi ilgāku laiku un ceru, ka Hizirs mūsu komandai sniegs maksimālu labumu,” tā galvenais treneris Vladimirs Volčeks. Tāpat ar komandu trenējas vēl vairāki potenciālie ”Riga” papildinājumi, bet par tiem ziņosim nedaudz vēlāk.

”Tuvu jau ir čempionāts, un mums vēl vajag pierast vienam pie otra. Nedaudz mūs pievīla laikapstākļi, jo gribējām trenēties ārā, bet pagaidām tas ir jādara manēžā. Domāju, ka divas trīs dienas un varēsim adaptēties āra apstākļiem, ko mēs arī vēlamies izdarīt. Trenējamies gan no rīta, gan vakarā. Tagad domas ir tikai par treniņiem,” pašreizējo plānu skaidroja Volčeks.

Treneris arī atcerējās pēdējo zaudējumu pret ”Sūduva”, kad zaudējām ar 1:2, un skaidri noteica, ka nekad nav īstais brīdis zaudēt. ”Skaidrs, ka tas bija izbraukums, kas nebija viegls. Netikām galā ar emocijām, īpaši otrajā puslaikā, kad metāmies uzbrukumā. Žēl, ka neizmantojām tos momentus, kas mums radās.” Arī rīt komanda aizvadīs divus treniņus.

28. februārī spēle pret ”Skonto” paredzēta RTU stadionā pulksten 14:00. ”Šobrīd norisinās sarunas ar augšējiem spēkiem un ceram, ka tie mūs nepievils,” smejoties piebilda Volčeks.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava Skonto halle 1:1
21.feb FK Sūduva Marijampole 1:2
28.feb Skonto FC RTU
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?