Kopā ar “lauvam” uz treniņnometni devas Kaspars Gorkšs. Foto: Mārtiņš Sīlis

17.01.2017. / Preses dienests

 

Pirmdienas pēcpusdienā Riga FC delegācija ar pārsēšanos Stambulas lidostā devās uz Dubaiju, kur komanda no 16. līdz 30. janvārim aizvadīs treniņnometni un nospēlēs trīs pārbaudes mačus ar augstas klases pretiniekiem. Vēlā naktī „lauvas” sasnieguši galamērķi – „Ramada” viesnīcu – un šodien pēcpusdienā aizvadīs pirmo nodarbību Apvienotajos Arābu Emirātos.

Bez kluba vadības, treneriem un komandas personāla uz AAE devās trīs vārtsargi un 16 laukuma spēlētāji. Paredzēts, ka uz vietas komandai pievienosies vēl daži futbolisti, kuriem tiks dota iespēja sevi pierādīt Vladimiram Volčekam un viņa palīgiem.

Kopā ar „lauvam” uz šo braucienu devas Latvijas valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs, taču pašlaik pieredzējušajam centra aizsargam nav līguma ar klubu. No visiem ārzemju spēlētājiem, kuri šajā starpsezonas posmā ieradās klubā uz pārbaudes laiku uz Dubaiju devās vien 24 gadu vecais centra aizsargs no Āfrikas. Kluba vadība nolēma nepiedāvāt līgumus Pāvelam Sultanovam (P/23/Krievija), Evgēnijam Bohašvili (U/24/Ukraina), Frenzi un Borisam Kopitovičam (U/21/Melnkalne).

No spēlētājiem ar spēkā esošajiem līgumiem uz AAE nevārēja doties Bogdans Vaščuks, kuram ir problēmas ar veselību. Rīgā palika arī Sergejs Kožans. Aizsargs turpina atjaunoties pēc smagas traumas pēc individuālas programmas.

Tikmēr Antonijs Černomordijs, kurš guva nepatīkamu traumu pirmajā pārbaudes spēlē ar RFS, jau trenējas un Dubaijā būs ar komandu. Atpakaļ ierindā pēc nelieliem savainojumiem arī Artūrs Zjuzins un Ņikita Juhņevičs.

AAE „lauvas” divas reizes dienā trenēsies uz Al Hamrija (Al Hamriya) sporta centra dabīgā zālienā. Pirmā pārbaudes spēle paredzēta jau 21. janvāri pret Ķīnas Superlīgas vienību „Henan Jianye”, 25. datumā mūsu „sparingpartneris” būs Latvijas līdzjutējiem labi zināmais Zalcburgas „Red Bull”, savukārt 28. janvārī izmēģināsim spēkus pret vēl vienu Eiropas līgas grupu kārtas dalībnieku „Astana” futbola klubu.

 

Riga FC pārbaudes spēles AAE

Datums Laiks Pretinieks Vieta
21. janvāris 13:30 Henan Jianye The Sevens, Dubaija
25. janvāris 13:30 Red Bull Salzburg The Sevens, Dubaija
28. janvāris 14:00 FC Astana Jebel Ali, Dubaija

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?