Boriss Bogdaškins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pulksten 19:00 Skonto stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtas pārceltajā spēlē ”Riga” FC uzņems pēdējo divu sezonu čempioni Jūrmalas ”Spartaku”. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu klātienē, bet tiem, kas paliks mājās, spēli tiešraidē būs iespējams vērot shorcut.lv kanālā Best4SportTv Extra.

”Riga” FC uzvarējusi pēdējās trīs spēles pēc kārtas, pie tam visos mačos ar rezultātu 1:0, teicamu sniegumu demonstrējot komandas vārtsargam Robertam Ozolam. Šajās spēlēs esam pieveikuši ”Metta/LU”, ”Jelgavas” un ”Ventspils” futbolistus, iegūstot lieliskas emocijas un pārliecību par saviem spēkiem sezonas turpinājumam.

Tāpat jāatzīmē, ka pēc smagajām uzvarām uz neilgu laiku ar savainojumiem no sastāva ir izkrituši vairāki futbolisti, bet, par laimi, nenopietnu traumu nevienam nav. Pozitīvā ziņa, ka pret ”Spartaku” jau spēlēt varēs Latvijas izlases labās malas aizsargs Vladislavs Gabovs, kurš ar komandu kopā trenējas jau ilgāku laiku.

Pret Jūrmalas ”Spartaku” pirmā apļa spēlē viesos demonstrējām itin labu sniegumu, vairāk spēlējām ar bumbu, izveidojām vairāk vārtu gūšanas momentus, taču ilgāku laiku nespējām gūt vārtus. Tas izdevās tikai 84. minūtē, kad pēc stūra sitiena uzreiz no gaisa teicams sitiens padevās komandas kapteinim Vladimiram Bajenko – 1:0.

Jūrmalnieki pēdējās spēlēs cīnījušies mainīgām sekmēm – 15. jūnijā viesos komanda spēja atspēlēties un ar rezultātu 2:1 pieveikt ”Ventspili”, bet pirms dažām dienām Slokas stadionā komanda nespēja realizēt savus momentus un ar 0:2 zaudēja pašreizējai čempionāta līdervienības RFS.

”Riga” FC šobrīd ar 22 punktiem turnīra tabulā ierindojas dalītā trešajā pozīcijā, jo tieši tikpat punktu ir arī ”Ventspilij” un mūsu šīvakara pretiniecei Jūrmalas ”Spartakam”. ”Liepāja/Mogo” ar 24 punktiem ir otrajā vietā, bet līdere ar 31 punktu ir teicamu ritmu uzņēmusī RFS vienība.

Mača sākums Skonto stadionā Rīgā pulksten 19:00! Pēdējās spēlēs lieliski esam jutuši Jūsu atbalstu, tāpēc kopīgi dosimies cīņā arī šīvakara spēlē! Tiešraidē spēli būs iespējams vērot shortcut.lv kanālā Best4SportTV Extra! Biļetes uz šo spēli varēsiet nopirkt Skonto stadionā. Biļetes cena – 5 eiro. Bērniem līdz 12 gadiem, pensionāriem un invalīdiem biļetes par puscenu.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?